Kāda nama augšējā stāvā tiek uzņemts videoklips, taču kaimiņi nemaz nav sajūsmā…

1 komentārs

Vētraina uzdzīve, nepieklājīga uzvedība, īpašuma bojāšana – ar to kā skaudro patiesību saskaras Gogoļa ielas 7. nama iedzīvotāji. Tikmēr paši jaunieši, kas dzīvo hosteļa tipa istabiņās augšējā stāvā, tā neuzskata gan. Viņi saka, – māja ir veca un kaimiņi sūdzas pat par parastu iešanu pa kāpnēm.

“Es savā dzīvoklī dzīvot vairs nevaru! Tādos apstākļos nav iespēju ne man, ne maniem ģimenes locekļiem naktīs gulēt!” sašutusi ir sieviete, kas dzīvo tieši vienu stāvu zemāk nekā skaļie kaimiņi.

Izrādās, pie vainas ir kaimiņi, kas te sabraukuši no malu malām un dzīvo augšstāvā par hosteļa tipa dzīvoklīšiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sabrauc 30-40 jauniešu, un dzīvoklī virs manis tiek filmēts videoklips!” stāsta sieviete. Viņai izrādās taisnība, jo videoklips šajā namā patiešām ir uzņemts un apskatāms, piemēram, vietnē YouTube.

Raidījums Bez Tabu dodas uz augšējo stāvu, taču tur videoklipa galveno varoni Felipi no Brazīlijas nesatiek. Taču puisis, kas te mīt jau ilgāku laiku, uzskata, – kaimiņi te nav pie vainas. Māja esot tik veca, ka katra skaņa ir labi dzirdama. Pat mierīgi kāpjot pa kāpnēm, zemāk dzīvojošie kaimiņi sūdzas, ka jaunieši “staigā kā ziloņi”, stāsta puisis.

Iemītnieki augšējā stāvā mēdzot mainīties pa dienām, nedēļām vai mēnešiem. Līdz ar to ik pa laikam tiek organizētas “atvadu ballītes”, kas zemākā stāva kaimiņienei gandē dzīvi.

Mierā ar augšējā stāva “hosteli” nav arī citi kaimiņi. Viņi saka, – kopš augšējā stāvā mitinās jaunieši, rodas visādas problēmas – ne tikai skaļums, bet arī, piemēram, ik pa laikam tiek nopludināti griesti.

Turklāt policija, kas tika izsaukta uz notikuma vietu, izrādās, ir hosteļa iemītnieku vidū. Policisti lamājās necenzētiem vārdiem un atteicās noskaidrot iemītnieku personības.

Foto!

Video!

TOP komentāri

  • Signe
    +1 +1 0

    Signe

    Un ko darīt ar kaimiņiem, kuri regulāri piesmēķē kāpņu telpu tā, ka pat dzīvoklī jūt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl