Kā tā? Vējoņa oficiālo Facebook lapu nezinātājam nav nemaz tik viegli atrast

Komentāri

Apskatot vairāku valstu prezidentu oficiālās lapas sociālajos tīklos, var novērot, ka mūsu prezidenta Raimonda Vējoņa lapai sociālajā tīklā Facebook sekot līdzi var tikai tie, kurus ir apstiprinājis pats Raimonds Vējonis! Proti, ierakstot viņa vārdu Facebook, parādās viņa privātais profils. Bet – kur tad ir oficiālā lapa?

Tikmēr, Facebook meklētājā ierakstot vārdu Tomass Hendriks Ilvess, prezidenta izveidotajā profila lapā var redzēt aktualitātes valstī un prezidenta dzīvē, piemēram, fotogrāfijas no nesen notikušās kāzu ceremonijas. Taču, ierakstot meklētājā mūsu Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vārdu, parādās prezidenta personīgā lapa, un tajā nav iespējas sekot līdz aktualitātēm un jaunumiem valstī un prezidenta dzīvē, taču tajā ir iespēja uzaicināt Raimondu Vējoni pievienoties savam draugu pulkam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, lai atrastu to un sekotu Raimonda Vējoņa oficiālajām – Valsts prezidenta – gaitām, ir jāatrod lapa ar nosaukumu Valsts prezidents!

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl