Kā rīkoties pasažierim, ja Rīgas sabiedriskajā transportā sajūt apdraudējumu?

1 komentārs

Pēdējā laikā raidījums Bez Tabu, pateicoties skatītāju iesūtītajām ziņām mājas lapas sadaļā Sūdzību dēlis, ir atklājuši vairākas pārsteidzošas un noderīgas vēstis. Kā piemēram, par tārpiem zemenēs, dīvaino garšvielu “un tā tālāk”, vai par sabojātu 10 eiro banknoti, kas jānogādā no Talsiem uz Rīgu, lai apmainītu pret jaunu, un citi! Vērīgākie Bez Tabu skatītāji noteikti viņu mājas lapā ir pamanījuši sadaļu Sūdzību dēlis! Tā ir vieta, kurā jums ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu un pabrīdinātu citus – tāpat kā to ir izdarījusi Linda!

Labdien! Gandrīz katru vakaru sanāk braukt ar 15. trolejbusu maršrutā Latvijas Universitāte-Ķengarags. Kā jau visiem zināms kontingents šajā maršrutā ir visdažādākais un reizēm tiešām ir ļoti bailīgi. Interesē, vai Rīgas satiksme varētu nodrošināt apsardzes darbinieku vai policijas darbinieku, kas tieši vakara stundās atrastos katrā trolejbusā. Es domāju, ka daudzi cilvēki par to priecātos. Biļetes cena, ko maksājam par katru braucienu ir liela, un, maksājot šādu cenu, gribas braukt komfortabli un droši. Paldies, ar cieņu Linda!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ne tikai 15. trolejbuss – arī citos sabiedriskajos transportlīdzekļos pasažieri var tikt apdraudēti vai justies apdraudēti! Šoreiz galvenais jautājums tomēr – vai vispār ir tāda iespēja, ka sabiedriskajā transportlīdzeklī var noalgot kādu apsargu, vai policijas darbinieku. Raidījums Bez Tabu tiešraidē sazvanījās ar Rīgas satiksmes pārstāvi Baibu Bartaševiču!

Kāda ir reālā situācija ar 15. trolejbusu? Ir vai nav bijuši kādi incidenti, vai draudi? Kā rīkoties pasažierim, ja sajūt apdraudējumu? Un vai tikai 15. trolejbuss ir tas, par kuru sūdzas pasažieri?

 

Video

TOP komentāri

  • Kaspars Lasis
    0 0 0

    Kaspars Lasis

    Rīgas satiksmei vienalga viņiem intresē tik peļņa.GALVENAIS šiem par lielo naudu.Netērēt lieki a to vel nano udeņiem nepietiks.A pasažieri.Eh po..g tos var braukt nost.spiest durvīs.sviest mazgadīgos mežā ārā no autobusa utt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl