Kā noorientēties Lieldienu olu piedāvājumā?

1 komentārs

Olu marķējums atklāj vairāk, nekā Tu vari iedomāties! Raidījuma Bez Tabu korespondents Artūrs Špaks iegādājas trīs dažādu olu pakas! Viena olu paka ir ar lauku olām, otra paka ir no lielveikala, taču trešā ir paipalas olu kaste! Artūra plāns ir olas novārīt un dot ekspertiem nogaršot, kura no tām ir visgaršīgākā!

Paka ar lauku olām vidēji maksā 1,70 eiro, kas ir daudz vairāk kā veikalā pieejamo olu paku cena. Tomēr tā nav vienīgā atšķirība!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lauku vista būs skraidījusi saulītē, ēdusi visu kas pagadās – tārpus, zālīti un graudus! Savukārt, veikalu olu perētājas atradušās sprostā, diezgan ierobežotos apstākļos un barota ar konkrētu barību!

Veikalā pirktu olu izcelsmi var redzēt, aplūkojot uz tās esošu zīmogu. Jo mazāks ir pirmais skaitlis uz olas, jo labākos apstākļos vista ir turēta. Nulle apzīmē bioloģisko ražošanu, vieninieks- brīvo turēšanu, divnieks- turēšanu kūtī, savukārt skaitlis 3- turēšanu sprostos. Nākamie divi burti norāda, kurā valstī ola ir izdēta.

Lai pagatavotu cieti vārītu vistas olu, to verdošā ūdenī jāvāra 10 minūtes, savukārt paipalu olām vārīšanas laiks ir par trešdaļu mazāks.

Kāds bija ekspertu viedoklis – kura olas ir tās labākās?

Skaties video!

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl