1 komentārs

Bez Tabu uzsāk NOVEMBRA SVĒTKU EKSPOTĪCIJAS – Mūsu cilvēki, mūsu vietas! Patriotu nedēļā katru vakaru kāda Latvijas slavenība kopā ar savu fanu iepazīst vienu no četriem Latvijas novadiem!

Bez Tabu otrajā svētku ekspotīcijā autosportists Reinis Nitišs kopā ar savu fanu iekaro Vidzemi! Viņiem jānokļūst no Cēsītēm līdz Gūtmaņalai Siguldā! Jautrība garantēta, jo abiem šī nav pirmā tikšanās reize, ar Reini kopā avantūrā dodas aktieris Pauls Iklāvs, kurš arī filmējies CSDD kampaņas ”Pierādi sevi citur, nevis uz ceļa” reklāmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz viņiem nāksies pierādīt, ka ir apveltīti ar ļoti labām komunikācijas spējām. Lauberes pagasta Cēsītēs zēniem dota tikai viena iespēja tikt līdz šosejai, jo tuvākajā apkārtnē redzama tikai viena automašīna. Stopēšana Reinim un Paulam neiet no rokas, tāpēc nāksies domāt oriģinālākus paņēmienus, kā nokļūt līdz galamērķim!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl