Kā fēnikss no pelniem atkal un atkal atdzimst “Miera točka”; ko dara policija?

2 komentāri

Ir lietas, vietas, situācijas, kuras nekad nemainās. Lai arī ir iestādes, kuras lietas labā varētu ko darīt. Runa ir par tā dēvētajām “točkām”. Raidījuma Bez Tabu pastāvēšanas vēsturē ir bijuši neskaitāmi stāsti par šāda veida nelegālā alkohola andelētavām, dažas no tām izdevies aizvērt, bet ir tādas, kuras kā fēnikss no pelniem atdzimst un atdzimst.

Miera ielā netālu no saldumu fabrikas Laima, ielas malā atrodas kāda ēka, uz kuru daudziem ir iemīta ikdienas taciņa. Jā, jā – tā ir slavenā Miera ielas “točka”. Lai arī par to gan Bez Tabu stāstīts ne reizi vien, gan policisti te ir bieži viesi, tā atdzimst atkal un atkal…

Bez Tabu komanda dodas turp veikt kontrolpirkumu,  iepriekš par to nevienu nebrīdinot. Pirms atklātas ieiešanas pagalmā, gan Bez Tabu sazinās ar likumsargiem, un tad tiek solīts atsūtīt policistus. Kad Bez Tabu ierodas “točkā”, “sajūta ir tāda, ka esam jau gaidīti”, stāsta žurnālists Alberts Dinters. Pārdevējs kopā ar vēl kādu vīrieti, turas pa gabalu no grausta.

Foto

Lūk, saruna pie “točkas” ar tās pārdevēju:

– Gribējām sarunāt un nopirkt no Tevis vienu maziņo.

– Es nekomentēšu situāciju. Nesaprotu, par ko jūs runājat. Nav komentāru. Nav komentāru. Nav komentāru.

Pērn te tirgotājiem noformēts 21 administratīvais protokols par nelegālās dziras tirdzniecību, konfiscēti 46,6 litri uguns dziras. Šogad – jau septiņi protokoli, izņemti 25,5  litri alkohola. Apkārtējiem te notiekošais jau līdz kaklam. Turklāt ir zināms arī tas, ka šī ēka ir iekļauta graustu sarakstā, un tai ir B kategorija, kas nozīmē, ka ēka ir cilvēku drošību apdraudoša, potenciāli bīstamā tehniskā stāvoklī. Arī šajā jomā nekas uz priekšu nekust.

Tikmēr likumsargi saka, ka strādā pie tā, lai “Miera točku” aizvērtu. Kādēļ tas ir tik sarežģīti, paliek neatbildēts jautājums.

Video

TOP komentāri

 • Evija
  0 0 0

  Evija

  Bij prieks par vakardienas sižetu par mūsu "mīļo točku" Miera ielā 14 , bet ...
  šodien jau no paša rīta viss notiek :) mainīta gan ir atrašanās vieta, tagad uzkrājumi tiek slēpti glīti aiz žodziņa kas atrodas labajā pusē pie ķieģeļu mājas . Arī galvenā glabātuve Audi markas mašīna joprojām atrodas sētā :) Tur regulāri no bagāžnieka izceļ baltu maisu ar produkciju un attiecīgi nogādā vai nu izdegušajā namiņā pie Brīvības ielas , vai 14.namā .
  Varu piebilst , ka pāris dienas pirms sižeta stundas laikā piefiksēju 8 klientus un vīrs izsauca policiju , bet ...pēc 15 minūtēm ieradās saimnieks un izkārtoja darboņus mazliet nostāk no acīm. Policija neieradās :) Mēs saucam diezgan bieži , bet rezultāts tieši tāds kā puisis Jums sižetā teica, atbrauc , sasveicinās , sapīpē un aizbrauc. Vakar ap 18 arī bija policija , liekas, ka runāja ar saimnieku :)
 • Pēteris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl