1 komentārs

Kārtība visos laikos ir bijusi tāda, ka autovadītājam, piedaloties ceļu satiksmē, ir jāskatās uz ceļazīmēm un pēc tām jāvadās. Bet – ko darīt, ja vadītājs apzinīgi brauc, skatās uz norādēm un saprot, ka ceļazīmes liek darīt ko pavisam dīvainu?

Jūrmala, Kauguri. Pa šīs puses ielām pārvietojas kāds Bez Tabu skatītājs, kurš kūrorta pilsētas ielās mana gauži dīvainas situācijas. Tās saistītas ar, vadītāja prāt, dīvaini izvietotajām ceļazīmēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Labdien. Jūrmalā ir pāris vietas, kur esmu pamanījis ceļazīmes, kuras liekas neizprotamas. Viena no tām ir Kauguros. Tā it kā vēsta, ka jābūt papildu joslai, no kuras nogriezties uz veikalu, bet dzīvē joslas nav. Kā tas nākas, ka ielu malās ir maldinošas ceļazīmes? Vairākas reizes esmu ziņojis Jūrmalas domei, bet zīme kā stāv, tā stāv,” vēsta Bez Tabu skatītājs.

Skaidrojums, kāpēc zīme tur ”aizkavējusies” – tur notiek teritorijas labiekārtošanas darbi, būvniekam piemirsies zīmi novākt.

Tātad tas noticis pēc tam, kad Bez Tabu skatītāja informāciju nodeva Jūrmalas domei. Bet tā nav vienīgā dīvainā vieta kūrorta pilsētā. Tērbatas iela. Zīme – dzīvojamās zonas sākums. Atļautais braukšanas ātrums – 20 km/h.

Gabaliņu uz priekšu atrodas bērnudārzs. Pirms tā zīme – atļautais braukšanas ātrums – 30 km/h.

Visā Latvijā pirms bērnudārziem, skolām, braukšanas ātrumu ierobežo. Jūrmalā palielina? Tur pagājušajā gadā diezgan lielā teritorijā noteikts dzīvojamās zonas statuss.

Foto

Arī šī zīme pēc Bez Tabu signāla ir novākta. Domes pārstāvis sola, ka uz kafijas tasi uzaicinās Jūrmalas gaismas pārstāvjus, kuri ir atbildīgi par ceļazīmju uzraudzīšanu, lai nekas tamlīdzīgs neatkārtotos. Kā arī piebilst, ka zīmju pilsētā ir ļoti daudz, kaut ko nepamanīt var. Un saka paldies acīgajiem jūrmalniekiem.

Video

TOP komentāri

  • Juris
    0 0 0

    Juris

    Viens Bez Tabu zvans un zīmes nost, ierindas autovadītāji var tik plātīt rokas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl