Jūrmalnieki ir apdalīti – viņiem nav iespējas paslidot vienīgajā pilsētas slidotavā

3 komentāri

Jūrmalnieki jūtas apdalīti – kūrortpilsētā Jūrmalā ir tikai viena slidotava, un tās pašas darba laiks ir tāds, ka ledus priekus baudīt teju nekad nesanāk, raidījumam Bez Tabu sūdzas jūrmalnieki. Korespondents Alberts Dinters devās uz Jūrmalu skatīt – kas tur īsti notiek jeb, pareizāk sakot, – nenotiek.

Jūrmalas mājas apā redzams, ka darba dienu vakaros tiešām nav atvēlēta neviena stunda tiem, kuri labprāt nāktu brīvi paslidot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā sakās slidotavas apsaimniekotāji, tuvākajā laikā nekas nemainīsies. Primāri ir nodrošināt slidošanu pašvaldības mācību iestāžu audzēkņiem. Brīvais apmeklējums paredzēts tikai brīvdienās.

Foto

Jāsaka, ka šī ir vienīgā slidotava Jūrmalā. Nākotnē paredzēts būvēt vēl vienu, bet tas būs saistībā ar citas skolas rekonstrukciju. Vēl ir iespēja slidot uz mazākām ūdenstilpnēm, bet pirms tam jāpārliecinās, kāds ir ledus stāvoklis.

Video – skaties, kādēļ ir šāda situācija Jūrmalā!

TOP komentāri

 • Alberts Dinters
  0 0 0

  Alberts Dinters

  Protams, ka jāpriecājas, ka ir slidotava, bet vai tiešam, aukstajā laikā, ir mega dārgi un sarežģīti uztaisīt vienkāršu slidotavu ar koka apmalēm? Zinu pilsētas, kur paši iedzīvotāji tādas izveidojuši. Pat vairākas.
 • Osis
  0 0 0

  Osis

  Aizsalušie dīķi un kanāli izskatās, ka Latvijā kļūst par privātīpašumiem. Paskatieties, kas notiek Vecgaujā!
 • Jūlija
  0 0 0

  Jūlija

  Lai priecājas, ka vispār ir. Citur Latvijā bērni slidinās pa dīķiem un ir laimīgi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl