Joku dienā Bez Tabu pārliecinās, ka maestro ar humora izjūtu viss ir kārtībā

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

0 Komentāru
Joku dienā Bez Tabu pārliecinās, ka maestro ar humora izjūtu viss ir kārtībā

Rūdolfa Blaumaņa meistarību, radot “Skroderdienas Silmačos” vai “No saldenās pudeles” nevienam tā īsti vēl nav izdevies pārspēt, taču mums ir cilvēki, kas prot likt apkārtējiem pasmaidīt, tostarp maestro Raimonds Pauls. Par to pārliecinās raidījuma “Bez Tabu” žurnālisti, apciemojot Raimondu Paulu 1. aprīlī, Joku dienā. 

Savus spēkus, atdarinot Raimondu Paulu, jau kopš piecpadmsit gadu vecuma izmēģina arī radio un televīzijas darbinieks Raitis Zapackis. Maestro balss ir absolūti unikāla un pilna ar dažādiem, tikai Raimondam Paulam raksturīgiem knifiem, atzīst Raitis. Atdarināt maestro balsi un žestus balsi iemācījies no dziesmas “Salds itāliešu kino” un tagad demonstrē savas spējas arī dažādos pasākumos, topot koncerts, kurā parodēšot dažādus estrādes māksliniekus.

Apskatot sava atdarinātāja video ierakstu, Raimonds Pauls atzīst, ka viņu centušies atdarināt daudzi, un uzskata, ka viņu parodēt ir gana viegli. Vislabāk veicies aktierim Gundaram Āboliņam. Savulaik, kad Gundars dienējis padomju armijā, krievu armijas rotas komandieris pat devis brīvdienas, ja vien Gundars parādīs, kā atdarina maestro.

Raimondam Paulam ar humora izjūtu viss ir kārtībā. Maestro piebilst, ka nevienam jau nebūšot interesanti, ja parodētu nepazīstamu cilvēku. Tam, kuru kopē, ir jābūt visiem labi zināmam. Arī pats reizēm atrod kādu upuri uz skatuves, kuru būtu gatavs parodēt, to gan nedara, bet ar negaidītu humoru ne reizi vien ir pārsteidzis savus skatītājus un klausītājus.

Maestro uzskata, ka kopumā latviešiem pietrūkst labu joku. To varētu būt daudz vairāk gan koncertos, gan šovos, gan televīzijas pārraidēs. Krieviem, ebrejiem un citām tautām humora ir daudz vairāk. No latviešu estrādes māksliniekiem uzteic Intaru Busuli, taču arī viņš reizēm pāršaujot pār strīpu. Uz teātra skatuves uzteicama esot žurka Kornēlija.

Maestro atzīst, ka Krievijas estrādes zvaigzne Maksims Galkins ir liels atdarināšanas meistars. Prot parodēt gan skatuves māksliniekus, gan valstu prezidentus. Parodēšana esot smalka lieta un jābūt īpaši prasmīgam, lai prastu novilkt robežu starp parodiju kā mākslu un parodiju kā paņirgāšanos.

0 Komentāru

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

Kategoriski atsaka kompensāciju autovadītājam, kura mašīnai uzkrita koks

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

Tikai katrs trešais Saeimas deputāta palīgs var uzrādīt Covid-19 sertifikātu

Blogeris Pipars aicina ziedot piecgadīgās Betijas rehabilitācijai, iegādājoties viņa maiznīcā picu!

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

"Maluzvejnieki mēdz būt agresīvi, nākas izvairīties no atvēzētiem airiem!" Līvānu novada vides sargi - pārkāpēju bieds

Fiktīvi vakcinētājiem joprojām ir iespēja tikt pie reālas vakcīnas

"Varēja beigties letāli!" Uzbrauc uz ietves, ietriecas skolas vārtos: avārija Salaspilī aktualizē gājēju apdraudējumu