Jauns izgudrojums! Veste, kas glābj slēpotājus kā drošības spilvens

Komentāri

Jebkurš sporta veids ir saistīts ar zināmiem riskiem un iedzīvoties traumās ir iespējams veicot jebkādas fiziskas aktivitātes. Tiesa, ziemas sporta veidu cienītāji no dažāda lieluma savainojumiem cieš šķietami biežāk.

Pagājušajā sezonā Neatliekamās palīdzības dienests saņēma vairākus simtus izsaukumu un saskārās ar dažnedažādākajām traumām – sākot ar sasitumiem un beidzot pat ar lūzumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai mazinātu slēpotāju riskus, zinātnieki Lasvegasā ir izstrādājuši īpašu vesti, kas darbojas līdzīgi kā gaisa spilvens automašīnā. Tiklīdz tiek saņemts signāls par kritienu, tā sekundes simtdaļā tā reaģē un piepūšas.

Izgudrojuma autori cer, ka tas parādīsies tirgū jau šajā sezonā un ja kādam ir interese to iegādāties, jāpiezīmē, ka vismaz šobrīd cena nav no tām lētajām – ap 1200 eiro.

Video (no 9:10)

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl