Slidenas grīdas un piloši griesti apdraud jauno māmiņu veselību Gaiļezerā

Komentāri

Atsegti piekaramie griesti, noplūdes no jumta, ūdens savākšanas trauki – šāds skats paveras Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Gaiļezera stacionārā jaundzimušo nodaļā.

“Man tur no piektdienas atrodas sieva – un piektdien tur vēl bija kādi pieci vai seši spaiņi, bet pa nakti ir tā, ka neviens neuzkopj un viss pludoja, pa nakti arī kaut kas nokrita. Vakar sieva gāja pusdienās un saslīdēja – bez maz vai špagatā. Tas nav pieņemami – ja nokristu kāda jaunā māmiņa ar ķeizaru, tas var beigties smagi,” stāsta Edgars, kura sieva tagad atrodas šajā nodaļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums Bez Tabu dodas uz šo nodaļu un pārliecinās savām acīm – nekas arī tagad nav vērsts par labu. Slimnīcas personāls saka, ka ūdens pilēšana no griestiem esot jau gadiem, un tagad tā kļuvusi ļoti kritiska.

Kā informē personāls, ūdens šalts bijusi tik spēcīga, ka piekaramo griestu plāksnītes nokritušas. Par situāciju esot informēta Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas priekšniecība. Tomēr, kad tas tiks labots? Atbildi personāls nesaņem.

Saimniecības daļā Bez Tabu noskaidro, – nepieciešams ir jumta remonts, tagadējais jumts ir bojāts. Problēma jau apzināta novembrī, bet tagad laikapstākļu dēļ remonts nav iespējams, jo viss jumts būtu jāņem nost.

Foto

Video!

Lasi vēl