Jaunietis Liepājas kanālā ielēcis, iespējams, pēc konflikta

Komentāri
Jaunietis Liepājas kanālā ielēcis, iespējams, pēc konflikta
FOTO: Bezvēsts.lv

Arturs – Liepājas Jūrniecības koledžas pēdējā kursa students. Teju izmācījies par kuģa stūrmani. Atgriezies no jūras, brīvdienas vakarā devies atpūsties uz klubu pie Liepājas tirdzniecības kanāla. Tur, pie mācību kuģa Namejs, nu jau vairākas dienas pulcējas viņa radi un draugi, jo jaunietis ir pazudis bez vēsts. 

Arturs nav atgriezies mājās pēc kluba apmeklējuma. Un nākamajā dienā Liepāju pāršalkusi  vēsts – sešos no rīta Tirdzniecības kanālā pie tā paša kuģa Namejs ielēcis cilvēks. Lai gan sākotnēji uzskatīts, ka ūdenī ielēcis pats, tomēr liecinieki pauduši, ka to veicinājis konflikts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats, tā teikt uz savu galvu, ielēcis – bet kāpēc? Citu mudināts? Versijas ir dažnedažādākās. Bez Tabu izdodas sazināties ar cilvēku, kurš tai agrajā rītā pastaigājies gar kanālmalu ar draudzeni un Arturu centies glābt.

Pamests glābšanas riņķis. Jaunietis to nav izmantojis. Pazudis no redzamības zonas. Klubā Bez Tabu komandai neizdodas sastapt tā vakara darbiniekus. Bet par notikumiem zina stāstīt blakus esošās ēstuves darbiniece, kura arī apstiprina versiju par konfliktu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā arī bruņotie spēki meklējuši vīrieti divas dienas. Veica zemūdens meklēšanas darbus, pārmeklējot vietas zem kuģiem. Lielās straumes un sliktās redzamības dēļ tika pieņemts lēmums par darbu pārtraukšanu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl