Jaunais projekts “iesmērē” brāķa dzīvokli par 80 000 eiro. Tā runasvīrs bēg no žurnālista…

18 komentāri
Jaunais projekts “iesmērē” brāķa dzīvokli par 80 000 eiro. Tā runasvīrs bēg no žurnālista…
Foto: Ekrānuzņēmums

Visas ērtības un Rīgas centrs tikai rokas stiepiena attālumā – to visu piedāvā dzīvojamo ēku projekts Jaunā teika. Patiesība, kā izrādās, nemaz nav tik rožaina.

Kāda ēkas iedzīvotāja pirms vairākiem gadiem dzīvokļa iegādei šeit iztērēja 80 000 eiro un ir tā pirmā īpašniece. Taču neskatoties uz pilnīgi jaunajiem apartamentiem, drīz vien atklājušās būvnieku paviršības – pat neliela lietus laikā balkonā no griestiem tek ūdens, kas rada neērtības visā dzīvesvietā.

Foto

Sieviete pacietīgi gaidījusi, kad Jaunās teikas apsaimniekotāji novērsīs problēmas, taču sekojuši tikai aizbildinājumi un līdz reālai rīcībai bija jāgaida vairāki gadi. Turklāt, ja to vispār var saukt par rīcību – viņas balkonā uzstādīts siltā gaisa pūtējs. Projekta Jaunā teika pārstāvis Jānis Zirnis uz tikšanos ar Bez Tabu ieradies ar iepriekš uz lapas sagatavotām atbildēm, kuras tā arī nespēj sniegt atbildi uz jautājumu: kāpēc visu šo gadu laikā nekas nav darīts? Tā vietā, lai censtos skaidrot situāciju, viņš intervijas laikā atvadās un dodas prom…

Video

18 komentāri