15 komentāri

Visas ērtības un Rīgas centrs tikai rokas stiepiena attālumā – to visu piedāvā dzīvojamo ēku projekts Jaunā teika. Patiesība, kā izrādās, nemaz nav tik rožaina.

Kāda ēkas iedzīvotāja pirms vairākiem gadiem dzīvokļa iegādei šeit iztērēja 80 000 eiro un ir tā pirmā īpašniece. Taču neskatoties uz pilnīgi jaunajiem apartamentiem, drīz vien atklājušās būvnieku paviršības – pat neliela lietus laikā balkonā no griestiem tek ūdens, kas rada neērtības visā dzīvesvietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Sieviete pacietīgi gaidījusi, kad Jaunās teikas apsaimniekotāji novērsīs problēmas, taču sekojuši tikai aizbildinājumi un līdz reālai rīcībai bija jāgaida vairāki gadi. Turklāt, ja to vispār var saukt par rīcību – viņas balkonā uzstādīts siltā gaisa pūtējs. Projekta Jaunā teika pārstāvis Jānis Zirnis uz tikšanos ar Bez Tabu ieradies ar iepriekš uz lapas sagatavotām atbildēm, kuras tā arī nespēj sniegt atbildi uz jautājumu: kāpēc visu šo gadu laikā nekas nav darīts? Tā vietā, lai censtos skaidrot situāciju, viņš intervijas laikā atvadās un dodas prom…

Video

TOP komentāri

 • Vīlies
  +7 +7 0

  Vīlies

  Esmu vīlies šajā jaunajā projektā. Jaunā Teika man izmaksāja vēl dārgāk nekā kundzei (80000 eiro), bet dzīvoklī visu laiku dažādas problēmas. Šis pats zirnis tikai sola un sola!
 • Artis
  +4 +4 0

  Artis

  Ieteiktu apskatīties arī balkonu vertikalitātes mērījumus 12k-1, kas ir pretī 10 namam. Ir balkoni, kam ir izveidojies "vēders". Iespējams, visa balkonu konstrukcija ir uzbūvēta ne gluži tā, kā vajadzēja.
 • to Otto
  +4 +3 -1

  to Otto

  a ko viņam citu darīt, ja neko nespēj atbildēt? Kā var atbildēt, ka risinam lietas un pēc iespējas ātrāk ceram atrisināt pēc 3 gadiem? Vienīgais variants, ka to remontu var tikai 29. februārī veikt un tad nu gaida.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl