Jau desmit gadus applūst rīdzinieku nami, bet pašvaldībai viens pīpis

2 komentāri

Julgas kanāls savieno Ķīšezeru, Juglu un Baltezeru. Kanāla pārplūšanā vētru laikā un sekojošā īpašumu applūšanā Kanāla ielas iedzīvotāji bezspēcīgi noraugās jau vairāk nekā desmit gadus.

Kanāla iela ir dambis, kas aiztur ūdeni. Aiztur nosacīti, jo bez applūdušiem īpašumiem regulāri tiek izskalota arī grants. Cilvēki bažījas, ka kuru katru brīdi varētu ūdenī gāzties arī piekrastes koki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Desmit gadus iedzīvotāji paši stiprina krastu, izberot būvgružus, kas patiesībā robežojas ar vides piesārņošanu. Bet sak’, ko lai dara – Rīgas domei viens pīpis, nekas nav darīts lietas labā, rokas noplāta iedzīvotāji.

Pusmiljons dambja stiprināšanai no domes netiek piešķirts aizvien, tāpat arī par slūžu tapšanu skaidrības nav.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Mārtiņš
  0 0 0

  Mārtiņš

  šāda pati situācija ir Ķīšezera otrā pusē, kur pie ilgstošiem Rietumu vējiem applūst Draudzības, Namdaru un Ālinģu ielas.
 • Vents
  0 0 0

  Vents

  Ieteikums mainīt dzīves vietu - nu kolosāls ieteikums! Nezin kā paši domnieki gribētu mainīt dzīvesvietu???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl