Ja Itālijā ir Pizas tornis, tad pie mums – šķībi elektrības stabi…

1 komentārs

Elektrības zudumi un sabojāta sadzīves tehnika ir ikdiena kādai ģimenei ar maziem bērniem, taču līdz šim Sadales tīkls nav novērsis problēmu. Elektrības pārvadi vizuāli atgādina kaut ko līdzīgu šķībajam Pizas tornim Itālijā.

Netālu no kādas ģimenes mājām Ogres novada Ogresgalā paveras traģikomisks skats – elektrības stabi, kas atrodas starp kokiem, ir sašķiebušies, tāpēc piesieti ar drātīm, lai neapgāžas pavisam. Daudz gan šāds “risinājums” nepalīdz, jo turienes iedzīvotāji regulāri ir spiesti cīnīties ar elektrības zudumiem un šādi apstākļi nesuši zaudējumus, sabojājot sadzīves tehniku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadales tīkls gan neko ārkārtēju šajā situācijā nesaredz, bet ir apņēmies novērst radušās problēmas. Tuvākajā laikā plānots izzāģēt elektrības stabu apkārtni, lai vējš tiem negāž virsū kokus. Tiek pieļauta arī jauna elektrības stabu ceļa izbūve, ja vien pret to neiebildīs tuvāko zemesgabalu īpašnieki.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Laura
    0 0 0

    Laura

    Mums pie mājas ir tāds elektrības skapis, kam durvju šķirba vienmēr vaļā - tur jau vairāki kaķi nelabu galu ņēmuši. Gaidīsim, kamēr kāds bērns tur ielien?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl