2 komentāri

Milzīgo prieku par Mākslas muzeja atjaunošanu mazliet pabojājis tā aizmugurē uzklātais segums, kas vizuāli izskatās gluži kā pie Luvras, taču realitātē ir iešanai pilnīgi nelietojams. Ja vien jums nav īpašas vēlmes paslidināties…

Gājēji ir spiesti pārvietoties ļoti uzmanīgi, jo mazliet neveiksmīgāks manevrs var beigties labākajā gadījumā ar kritienu uz sēžamvietas. Laukuma, kas reizē ir arī pazemes izstāžu zāles griesti, nepraktiskumu atzīst uzrunātie garāmgājēji – arī viņiem tikai ar pūlēm izdevies noturēties kājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Izskatās, ka Muzeja pārstāvji ir tik ļoti sapriecājušies par ap sevi valdošo pozitīvo ažiotāžu, jo tā vietā, lai sniegtu cilvēcīgu komentāru par to, kā kaut kas tāds varēja atgadīties, viņi ir nolēmuši spēlēt to, ko sauc par futbolu. Proti, jautājumi tiek pārsūtīti no vienas instances otrai.

Šobrīd laukums tiek kaisīts ar granti, taču tiek pieļauts, ka slapjā laikā tas varētu tikt arī slēgts. Šādā gaidījumā aktuāls jautājums – kāda gan jēga no gājēju laukuma, pa kuru nedrīkst staigāt?

Video

TOP komentāri

 • Baiba Reppele
  +1 +1 0

  Baiba Reppele

  Baiba Gailīte- kas tā par augstprātīgu atbildi? Tā Jūs varat runāt savā mājā, nevis pildot darba pienākumus!
 • tā viš i
  0 0 0

  tā viš i

  Cik dzirdēju - laukums aiz muzeja ir ''Dārzu un parku'' valdījumā, ne paša muzeja. Jautājums arhitektiem - kāpēc nepadomāja par praktisko pusi tsk vides drošību?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl