Izskatās kā Luvrā, bet pilnīgi nepraktisks! Mākslas muzeja laukums ir bīstams gājējiem

2 komentāri
Izskatās kā Luvrā, bet pilnīgi nepraktisks! Mākslas muzeja laukums ir bīstams gājējiem
Foto: Ekrānuzņēmums

Milzīgo prieku par Mākslas muzeja atjaunošanu mazliet pabojājis tā aizmugurē uzklātais segums, kas vizuāli izskatās gluži kā pie Luvras, taču realitātē ir iešanai pilnīgi nelietojams. Ja vien jums nav īpašas vēlmes paslidināties…

Gājēji ir spiesti pārvietoties ļoti uzmanīgi, jo mazliet neveiksmīgāks manevrs var beigties labākajā gadījumā ar kritienu uz sēžamvietas. Laukuma, kas reizē ir arī pazemes izstāžu zāles griesti, nepraktiskumu atzīst uzrunātie garāmgājēji – arī viņiem tikai ar pūlēm izdevies noturēties kājās.

Foto

Izskatās, ka Muzeja pārstāvji ir tik ļoti sapriecājušies par ap sevi valdošo pozitīvo ažiotāžu, jo tā vietā, lai sniegtu cilvēcīgu komentāru par to, kā kaut kas tāds varēja atgadīties, viņi ir nolēmuši spēlēt to, ko sauc par futbolu. Proti, jautājumi tiek pārsūtīti no vienas instances otrai.

Šobrīd laukums tiek kaisīts ar granti, taču tiek pieļauts, ka slapjā laikā tas varētu tikt arī slēgts. Šādā gaidījumā aktuāls jautājums – kāda gan jēga no gājēju laukuma, pa kuru nedrīkst staigāt?

Video

2 komentāri