Komentāri

Kā jau ierasts pēc svētkiem, daudzus no mums pārņem bezspēka un smaguma sajūta. Kā viens no iemesliem visticamāk ir pārēšanās! Kā, lai pēc svētkiem atgūst formu un saglabā to ikdienā?

Pašreizējais pasaules čempions svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem IBA un IBF versijā, bokseris Mairis Briedis ikdienas apmeklē treniņus! Gadījumā ja viņu nevar satikt sporta zālē, tad viņš noteikti ir devies ārā baudīt skaisto laiku un skriet krosu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā tikt galā ar liekajiem kilogramiem un uztrenēt formu vasarai, skaties video!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl