Izglītības iestādes teritorijā bīstama armatūra apdraud bērnus

2 komentāri

Liepājā, Ezerkrastu sākumskolas teritorijā, sadrupuši betona bloki, no kuriem vīd vairāki armatūras metāla stieņi, kas apdraud bērnu drošību, ziņo liepājniece Andželika.

“Var tikai apbrīnot audzinātājas, kuras neziņo par šo attiecīgajām iestādēm. Mans bērns vakar gandrīz krita uz šīm stieplēm. Nezinu, kā būtu beidzies, ja nebūtu laikus reaģējusi. Vai man vienīgai liekas, ka tam tā nevajadzētu būt?”

Bez Tabu sazinājās ar Liepājas apsaimniekošanas firmu SIA “Komunālā pārvalde”, kur, kā izrādās, patiesi nebija informēti par bīstamajiem defektiem, kas tur novēroti jau pusgadu. Uzņēmuma pārstāvis Aigars Štāls sola, ka tuvāko dienu laikā armatūras stieples tikšot nogrieztas, tāpat pārredzamā nākotnē uzklāšot jaunu segumu.

“Komunālajā pārvaldē” aicina iedzīvotājus par šādiem novērojumiem nekavējoties ziņot. Tāpat raidījums Bez Tabu iesaka būt vērīgiem arī izglītības iestādes darbiniekiem.

Foto

TOP komentāri

 • Roberts Blass
  0 0 0

  Roberts Blass

  Atvainojiet! Mums neprecīzu informāciju sniedza ziņotājs, tomēr tekstā skaidri norādām, kurā teritorijā atrodas armatūra.
 • Nu tas tā...
  0 0 0

  Nu tas tā...

  Nofilmēta nepareizā iestāde! Šī nav sākumskola,bet gan pirmskola! Sākumskola atrodas lauku ielā 54,bet šī pirmskolas iestāde ganību ielā 122-128! Nedaudz neslavas celšana....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl