Izglītības iestādes teritorijā bīstama armatūra apdraud bērnus

2 komentāri

Liepājā, Ezerkrastu sākumskolas teritorijā, sadrupuši betona bloki, no kuriem vīd vairāki armatūras metāla stieņi, kas apdraud bērnu drošību, ziņo liepājniece Andželika.

“Var tikai apbrīnot audzinātājas, kuras neziņo par šo attiecīgajām iestādēm. Mans bērns vakar gandrīz krita uz šīm stieplēm. Nezinu, kā būtu beidzies, ja nebūtu laikus reaģējusi. Vai man vienīgai liekas, ka tam tā nevajadzētu būt?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu sazinājās ar Liepājas apsaimniekošanas firmu SIA “Komunālā pārvalde”, kur, kā izrādās, patiesi nebija informēti par bīstamajiem defektiem, kas tur novēroti jau pusgadu. Uzņēmuma pārstāvis Aigars Štāls sola, ka tuvāko dienu laikā armatūras stieples tikšot nogrieztas, tāpat pārredzamā nākotnē uzklāšot jaunu segumu.

“Komunālajā pārvaldē” aicina iedzīvotājus par šādiem novērojumiem nekavējoties ziņot. Tāpat raidījums Bez Tabu iesaka būt vērīgiem arī izglītības iestādes darbiniekiem.

Foto

TOP komentāri

 • Roberts Blass
  0 0 0

  Roberts Blass

  Atvainojiet! Mums neprecīzu informāciju sniedza ziņotājs, tomēr tekstā skaidri norādām, kurā teritorijā atrodas armatūra.
 • Nu tas tā...
  0 0 0

  Nu tas tā...

  Nofilmēta nepareizā iestāde! Šī nav sākumskola,bet gan pirmskola! Sākumskola atrodas lauku ielā 54,bet šī pirmskolas iestāde ganību ielā 122-128! Nedaudz neslavas celšana....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl