Īrnieks no Sīrijas sagādā 1200 eiro lielu telefona rēķinu un pazūd “ar galiem”

2 komentāri

“Puisis iepazīstoties teica, ka ir no Sīrijas. Normāli ģērbies, ļoti pieklājīgs,” stāsta Valentīna, kas ārzemju studentam Ahmedam izīrējusi dzīvokli. Taču tagad viņa saka – viedoklis ir pilnībā mainījies, un Ahmeds esot sabojājis iespaidu par visu savu tautu.

Puisis Valentīnas dzīvoklī mitinājies trīs mēnešus, un dzīvokļa īri apmaksājusi augstskola, kurā Ahmeds studējis. Taču nelaime ir tā, ka puisis nekautrējoties izmantojis stacionāro tālruni. Rezultātā saņemtais rēķins licis Valentīnai šausmās ieplest acis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man pienāk rēķins par telefonu – es paskatījos un apsēdos. Drusciņ vairāk nekā 800 latu (1200 eiro). Uz visādām valstīm viņš sazvanījies,” stāsta Valentīna.

Foto

Pēc tam puisis no augstskolas izstājies, neatstāja nekādu kontaktinformāciju, pazuda un no Valentīnas izvairījies.

No viena cilvēka par visu tautu nevar spriest, taču Valentīnai iespaids ir sabojāts, viņa atzīst.

Video!

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Kads tur brinums,tie personazi neparko nav pieradusi maksat,jo viniem tacu viss pienakas par velti.
    Un domaju,ka atradisies pasmaju antini,kuri bles,ka ne visi ir vienadi,un ar laipnu smaidu savelkomes vinus iziret savus dzivoklus....un velak pasi maksas par viniem iresmaksu,un izdzit par nemaksasanu ari nevares....jo vini tacu ir nabadzini,viniem ir mazi bernini...ka tadus var dzit uz ielas? Nu neka....
  • Jānis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl