Zigurds Neimanis cer, ka viņu tik drīz “nenovāks”. Kas notiek jaunā seriāla “Svešā seja” aizkulisēs?

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

3 komentāri

Vēl pirms seriāls “Svešā seja” tiek rādīts televīzijā, raidījums Bez Tabu viesojas seriāla filmēšanas laukumā un vēro, kas un kā notiek vietā, par ko skatītāji parasti neuzzina. Tiekas arī ar seriāla režisori Intu Gorodecku, kura ieskicē galvenās sižeta līnijas.

Izrādās, kad televīzijā rāda pirmo sēriju, ir jau nofilmētas divpadsmit. Lai jaunais seriāls skatītājiem nesaistītos ar “Ugunsgrēku”, ir nomainītas ne tikai visas dekorācijas, bet arī aktieri, izņemot galveno varoni Ģirtu Ķesteri.

Lai gan dzīvē jaunais aktieris Kaspars Dumburs ar medicīnu ir uz “jūs”, seriālā viņš ir anesteziologs un, lai pēc iespējas labāk iejustos daktera lomā, pirms seriāla filmēšanas pat apmeklējis slimnīcu un konsultējies ar īstiem ārstiem un pacientiem.

Savukārt Juris Kalniņš ir konditors, un arī viņam darbošanās virtuvē ir jauns izaicinājums.

Seriālā “Svešā seja” loma ir arī Jura Kalniņa sievai Katrīnai Pasternakai, taču tas abiem nebūt netraucējot, ka ir kopā gan mājas, gan darbā.

Raidījums Bez Tabu sastop arī aktieri Zigurdu Neimani, kurš cer, ka viņam būs iespēja filmēties ilgi un viņu kā ļauno varoni neviens tik drīz “nenovāks”.

3 komentāri