Agnese Drunka

Autors: Agnese Drunka

Bez Tabu raidījuma vadītāja, kas visiem stāstiem pieķeras ar pieredzējušas žurnālistes krampi.

1 komentārs

Andris sevi sauc par pieredzējušāko no visiem Bez Tabu sacensības ”Īstais Ziemassvētku vecītis” finālistiem. Uzskata, ka viņam konkurentu nav! Un kā nu, ne 15 tērpi, vairāki desmiti bārdu, noslēpumainais dāvanu maiss un pat unikāla e-pasta adrese. Tāds ir Ziemassvētku vecīša Andra stāsts.

Andris ir elektriķis, un, kad viņš nāk uz dienas centru” Cerība māja” pie klientiem jeb rūpju bērniem, viņi, pa logu uz Andri noskatoties, nenojauš, kas patiesībā ienāks pa durvīm. Pa ielu vīrs darba drēbēs, iekšā ienāk Ziemassvētku vecītis, kurš ikkatram rūpju bērnam pateiks labu vārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daļa Andra sirds pieder rūpju bērniem, un te izpaužas elektriķa patiesā daba. Dienas centra ”Cerību māja” vecākā sociālā darbiniece Andri raksturo:

Uzreiz jūtams, cik viņš ir cilvēcīgs, emocionāli bagāts, dziedošs, saprotošs. Andris spēj kontaktēt ar mūsu klientiem, un viņi viņu uztver kā savējo. “Cerību mājas” ”bērni”, kuri visi patiesībā ir ar garīgām kaitēm sirgstoši pieaugušie, priecīgi nodod vecītim savas Ziemassvētku vēstules.

“Cerību mājas” ”bērni”, kuri visi patiesībā ir ar garīgām kaitēm sirgstoši pieaugušie, priecīgi nodod vecītim savas Ziemassvētku vēstules.

Andris sevi par vecīti sauc jau 35 gadus, kopš 14 gadu vecuma. Sācies ar to, ka no Polijas atvedis sarkanu ”puhoviku” un nolēmuši ar brāli sagādāt vecākiem pārsteigumu.

Pārsteigums pārtapis mūža darbā, un kā apliecinājums tam kalpo Bez Tabu tikšanās ar Andri pirms astoņiem gadiem. Toreiz Andris braši dziedāja visiem labi zināmo dziesmu ”Reiz mežā dzima eglīte…”

Šobrīd Andrim ir iespaidīga 15 tērpu un vairāku desmitu bārdu kolekcija, kā pats teic, dažādiem dzīves gadījumiem, īsais, garais, latviski sarkanais un zilais.

Pamatīga ņemšanās esot ar bārdu, tās vecītis pats mazgā un poš. Arī vecīša neiztrūkstošo aksesuāru maisu Andris padarījis neaizmirstamu.

Andris godīgi atzīst, – būt par Ziemas svētku vecīti ir viņa aicinājums, tāpēc arī e-pasts viņam ir īpašs: salavecis@inbox.lv

Bet, ja tā ir sirdslieta, tad tur var ielikt visu, un ir sajūta, ka Andrim tā ir sirdslieta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl