Agnese Drunka

Autors: Agnese Drunka

Bez Tabu raidījuma vadītāja, kas visiem stāstiem pieķeras ar pieredzējušas žurnālistes krampi.

1 komentārs

Andris sevi sauc par pieredzējušāko no visiem Bez Tabu sacensības ”Īstais Ziemassvētku vecītis” finālistiem. Uzskata, ka viņam konkurentu nav! Un kā nu, ne 15 tērpi, vairāki desmiti bārdu, noslēpumainais dāvanu maiss un pat unikāla e-pasta adrese. Tāds ir Ziemassvētku vecīša Andra stāsts.

Andris ir elektriķis, un, kad viņš nāk uz dienas centru” Cerība māja” pie klientiem jeb rūpju bērniem, viņi, pa logu uz Andri noskatoties, nenojauš, kas patiesībā ienāks pa durvīm. Pa ielu vīrs darba drēbēs, iekšā ienāk Ziemassvētku vecītis, kurš ikkatram rūpju bērnam pateiks labu vārdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daļa Andra sirds pieder rūpju bērniem, un te izpaužas elektriķa patiesā daba. Dienas centra ”Cerību māja” vecākā sociālā darbiniece Andri raksturo:

Uzreiz jūtams, cik viņš ir cilvēcīgs, emocionāli bagāts, dziedošs, saprotošs. Andris spēj kontaktēt ar mūsu klientiem, un viņi viņu uztver kā savējo. “Cerību mājas” ”bērni”, kuri visi patiesībā ir ar garīgām kaitēm sirgstoši pieaugušie, priecīgi nodod vecītim savas Ziemassvētku vēstules.

“Cerību mājas” ”bērni”, kuri visi patiesībā ir ar garīgām kaitēm sirgstoši pieaugušie, priecīgi nodod vecītim savas Ziemassvētku vēstules.

Andris sevi par vecīti sauc jau 35 gadus, kopš 14 gadu vecuma. Sācies ar to, ka no Polijas atvedis sarkanu ”puhoviku” un nolēmuši ar brāli sagādāt vecākiem pārsteigumu.

Pārsteigums pārtapis mūža darbā, un kā apliecinājums tam kalpo Bez Tabu tikšanās ar Andri pirms astoņiem gadiem. Toreiz Andris braši dziedāja visiem labi zināmo dziesmu ”Reiz mežā dzima eglīte…”

Šobrīd Andrim ir iespaidīga 15 tērpu un vairāku desmitu bārdu kolekcija, kā pats teic, dažādiem dzīves gadījumiem, īsais, garais, latviski sarkanais un zilais.

Pamatīga ņemšanās esot ar bārdu, tās vecītis pats mazgā un poš. Arī vecīša neiztrūkstošo aksesuāru maisu Andris padarījis neaizmirstamu.

Andris godīgi atzīst, – būt par Ziemas svētku vecīti ir viņa aicinājums, tāpēc arī e-pasts viņam ir īpašs: salavecis@inbox.lv

Bet, ja tā ir sirdslieta, tad tur var ielikt visu, un ir sajūta, ka Andrim tā ir sirdslieta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl