“Zelta Mikrofonam” šogad divi vadītāji, Mārtiņam Daugulim pievienosies Kaspars Breidaks

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

3 komentāri

“Šogad uz Daguli neviens vairs neskatās ar “eu, kas tas tāds?” skatienu, komplimenti gan viņam, gan scenārija autoriem,” viens no “Twitter” ierakstiem, kas tapis pirms gada, Mūzikas ierakstu gada balvas pasniegšanas ceremonijas laikā. Šogad “Zelta Mikrofons” vadītājam Mārtiņam Daugulim uz Dailes teātra skatuves pievienosies radio balss Kaspars Breidaks. 

Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” svinīgajā pasniegšanas ceremonijā pirms gada daudzi klātesošie un arī tie, kas pasākumu vēroja pie TV ekrāniem, uzteica tieši vakara vadītāja Mārtiņa Dauguļa performanci. “Ja kāds saka, ka mums nav labu vadītāju, tad es gribu teikt, ka ir, un viens no tiem ir Mārtiņš, par ko man liels prieks,” par ceremonijmeistaru pirms gada izteicās dziedātāja Samanta Tīna.

Šogad tikšanās vieta paliek nemainīga – Dailes teātris, tikai uz tā skatuves Mārtiņam Daugulim pievienosies pasākumu vadītājs, improvizācijas šova aktieris un radio balss Kaspars Breidaks. Pēc ilgāka pārtraukuma par balvu pasniegšanas ceremonijas gaitu rūpēsies vadītāju duets.

Kaspars Breidaks

Kaspars Breidaks
“Zelta Mikrofons 2019” vadītājs

Es esmu gatavs, un esmu pagodināts par šo iespēju, miegs gan pēdējā nedēļā kļūst plānāks, un parādās satraukums, jo tas tomēr ir liels gods, bet mēs ar Mārtiņu Dauguli pēdējās nedēļas laikā esam izīrējuši vienistabas dzīvokli, lai kopā gatavotos šim notikumam, lai būtu sadarbība.

Kaspars Breidaks ar Mārtiņu Dauguli gan esot pazīstami jau desmit gadus, kopā abus savedis improvizācijas teātris. “Es varu atklāt tikai to, ka mēs sāksim ar sasveicināšanos un beigsim ar atvadīšanos, mēs strādājam pie tekstiem, bet ļoti daudz paļaujamies uz “šeit un tagad” faktoru, mēs improvizēsim pavisam noteikti,” tā Kaspars Breidaks.

Visu “Zelta Mikrofons” ceremonijas laiku kopā ar abiem vadītājiem uz skatuves būs arī apvienība “Rahu The Fool”, kas gādās par muzikālo noformējumu, “dzīvajā” piesakot katru kategoriju. Turklāt arī pati grupa izvirzīta balvai kategorijā “Tautas vai pasaules mūzikas albums”. Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” šogad notiks jau 23. reizi, godinot aizvadītā gada spožākos ierakstus 19 kategorijās.