Zane Daudziņa, Ģirts Ķesteris un citi seriāla “Nemīlētie” aktieri atklāj savdabīgu izstādi

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

2 komentāri
Zane Daudziņa, Ģirts Ķesteris un citi seriāla “Nemīlētie” aktieri atklāj savdabīgu izstādi

Uz TV3 seriāla “Nemīlētie” interaktīvās izstādes atklāšanu tirdzniecības centrā “Alfa” kuplā skaitā ieradušies aktieri, seriāla veidotāji, seriāla skatītāji un ar aplikācijas palīdzību izmēģina, kā atdzīvojas seriāla varoņu fotogrāfijas.

Tirdzniecības centrā ”Alfa” tika atklāta TV3 seriāla-dzīves drāmas ”Nemīlētie” interaktīvā izstāde, kuras laikā apmeklētāju klātbūtnē atdzīvojās seriāla tēli. Izstādes atklāšanā viesojās arī seriāla aktieri – Ģirts Ķesteris, Zane Daudziņa, Edijs Zalaks, Ģirts Rāviņš, Samira Adgezalova, Egils Melbārdis, Daiga Gaismiņa, Gundars Grasbergs, Andrejs Alens, Juris Lisners, Tom J. Benedict (Toms Liepājnieks). Izmantojot ”Overly” aplikāciju, varoņus ir iespējams iedzīvināt, noklausoties un iepazīstoties ar katra tēla paša ierunātiem stāstiem – dziļi patiesiem, skarbiem un arī sāpīgiem.

TV3 ikvakara seriāls-dzīves drāma ”Nemīlētie” ir veidota, pamatojoties uz patiesiem notikumiem pēc lietuviešu rakstnieka Edvīna Kaledas triloģijas ”Nemīlētie”, ”Svešinieki”, ”Nosodītie” pirmās daļas motīviem.

Seriāls stāsta par zaudētājiem un neveiksminiekiem, kuri vienas nakts laikā kļuva bagāti. Tie ir vīrieši, kuri ir nodevuši savas mīļotās sievietes, tie ir laimes meklētāji, kuri atrod vieglu ceļu, lai tiktu pie naudas, bet kādam viens pārgalvīgs solis būs jāizpērk visu turpmāko dzīvi.

Seriāla veidotāji pauž pārliecību, ka gan seriāls “Nemīlētie”, gan visi tā varoņi kļūs skatītāju mīlēti. Par to jau tagad liecina tas, ka seriāla skatītāju skaits ir augošs. TV3 ekrānos tas skatāms no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.05.

TV3 seriāla ”Nemīlētie” interaktīvā izstāde, kas veidota, izmantojot paplašinātās realitātes iespējas, sadarbībā ar tehnoloģiju aģentūru ”Overly”, apskatāma jau no 10. septembra tirdzniecības centrā ”Alfa”.

2 komentāri