Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Svētdienas vakarā izskanēja jau trešais šova “X Faktors” raidījums. Arī Bez Tabu komanda bija klāt, lai ielūkotos šova aizkulišu telpā un iepazītos ar pašiem dalībniekiem!

“X Faktora” dalībnieks Lauris, kurš pēc sava priekšnesuma publiku sacēla kājās, domā, ka viņa panākuma atslēga ir viņa tuvinieki – tieši viņu atbalsts esot galvenais iemesls, kāpēc uzstāšanās aizritējusi tik veiksmīgi.

Lauris atklāj noslēpumu – savam priekšnesumam viņš nebija gatavojies! Tā vietā izvēlējās uzkāpt uz skatuves un būt viņš pats bez iepriekšējiem izmēģinājumiem! Šoreiz puisim šāda stratēģija izdevās – viņš no žūrijas locekļiem saņēma labus vārdus un tika šova otrajā kārtā!

Taču grupa “Trifeles” savam uznācienam gatavojās ļoti aktīvi – iesildīja balsis un vairākas reizes izdziedāja dziesmu, ar kuru kāpa uz šova skatuves.

Šova skatuvi ieskandināja arī dalībniece Jeļena, kura pārsteidza skatītājus un klātesošos ne vien ar īpašu priekšnesumu, bet arī ar faktu, ka meitene zina sešas valodas!

Viņa atzīst, ka uztraukums pirms uznāciena uz lielās skatuves gan ir, tomēr galvenais esot koncentrēties tikai un vienīgi priekšnesumam.

Jāpiebilst, ka aizskatuvē atrodas ne vien jaunie censoņi, bet arī vairāk nekā 30 šova veidotāji, kuri viens otru uzmundrina un izklaidē kā vien prot.

Protams, ne bez iemesla – viena raidījuma filmēšana var aizņemt pat visu dienu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl