“X Faktora” dalībnieks Arturs Gruzdiņš sevi sociālajos tīklos nereklamē, taču ceturto reizi iegūst simpātiju balvu

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

26 komentāri

Iespējams, lielai daļai šova “X Faktors” skatītāju šķiet, ka dziesmas, kuras izpilda dalībnieki, tiek vienkārši atskaņotas. Taču tā nebūt nav! Patiesības slēpjas aizskatuvē, kur atrodas dzīvās mūzikas grupa!

“Mēs esam labākais pavadošais sastāvs Latvijā,” stāsta “MC orķestra” ģitārists Uldis Beitiņš. “MC orķestris” skatuves priekšplānā bijis lielākajos Latvijas šovos, taču šovā “X Faktors” viņi atrodas pavisam prom no skatītāju acīm.

Uldis Beitiņš

Uldis Beitiņš
Ģitārists

Mēs nemaz negribētu būt skatuves priekšplānā. Te mums ir sava kārtība: čipsi un limonādes. Kā arī nav jāpucējas. Mēs vienmēr mukām no grima!

Beitiņš stāsta, ka vienai šova sērijai gatavošanās notiek četras dienas – sākumā ir jāmācās dziesmas, kuras izpildīs dalībnieki, divas dienas paiet mēģinājumos, un tad jau klāt ir raidījuma tiešraide.

Šova dalībnieki sociālajos tīklos aktīvi aicina par sevi balsot ne tikai, lai tiktu nākamajā kārtā, bet arī tāpēc, lai iegūtu iknedēļas simpātijas balvu 200 eiro apmērā.

Jau ceturto nedēļu simpātijas balvu ieguvis viens no skatītāju favorītiem Arturs Gruzdiņš. Interesanti, ka viņš ir viens no retajiem dalībniekiem, kurš sevi sociālajos tīklos nereklamē.

Arturs Gruzdiņš

Arturs Gruzdiņš
Šova “X Faktors” dalībnieks

Man ir sava armija, kura balsos par mani arī tad, ja es to neprasīšu. Tomēr gribu, lai nepazīstami cilvēki balso par tiem, kuri viņiem tiešām patīk!

Arturs katru dalībnieku uztverot kā sīvu pretinieku. Tomēr ir priekšnesumi, kurus viņš ar nepacietību gaidot. Visvairāk viņam simpatizē Līgas priekšnesumi un Alises vokāls.

Pēdējo uznācienu uz lielās skatuves piedzīvoja grupas “Hypnotic” un “The Stones”. Tās dalībnieks Reinis Reimaniks par savu lielāko pretinieku šovā sauc pats sevi.

Reiņa Sējāna paspārnē palikusi vien grupa “Tautumeitas”. Tomēr viņš ar prieku atzīst, ka visu dalībnieku izaugsme ar katru nedēļu paliek arvien acīmredzamāka.

“Mēs katru nedēļu redzam, cik šie dalībnieki ir elastīgi, cik ļoti viņi ir spējīgi pielāgoties. Tas pilnīgi noteikti garantē pārsteigumus un unikālu pieredzi gan skatītājiem, gan dalībniekiem,” stāsta šova “X Faktors” žūrijas pārstāvis Reinis Sējāns.

Arīdzan Sējāns ar smaidu stāsta, ka viņam ir savi favorīti, kuriem viņš noteikti novēl uzvaru! Taču kuri tie ir? Par to viņš klusē.

Savus favorītus atbalstīt katru nedēļu ierodas arī liels skaits apmeklētāju, kuri šovu vēlas vērot klātienē. Zāles rindas Rīgas kinostudijā pildās jau krietnu laiku pirms tiešraides. Iemesls ir nenumurētās sēdvietas – kas pirmais brauc, tas pirmais maļ un šovu vēro pirmajās rindās!

26 komentāri