3 komentāri

Markus Riva izvēlējies savu 31. dzimšanas dienu, kas ir neapaļš cipars, svinēt darba dienas vakarā, vienā no Vecrīgas smalkajām viesnīcām – “Grand Palace Hotel”! Uz viesībām ieradušies bija arī tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā dziedātāja Samanta Tīna, producents Guntars Gulbiņš, dizainere Iveta Vecmane, modes blogeris Deniss Ševeļovs, Roberto Meloni un citi!

Tā jau aizņemtajā ikdienā Markus atzīst, ka mūzika ir svarīgākais akcents viņa dzīvē! Viņš raksta dziesmas gan latviešu, angļu, gan arī krievu valodā. Šajās dzimšanas dienas svinībās savu debiju piedzīvo viņa jaunās dziesmas “Не зови” videoklips!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan jubilārs bija padomājis arī par visiem un izklaidi, sarūpējot konkursa jautājumus par sevi un savu muzikālo karjeru, tāpat ballītē neizpalika sarunas par šovu “X Faktors”!

Atceroties visus sešus šova “X Faktors” raidījumus, Markus visspilgtāk atceras dalībnieci, kura viņam radījusi vislielāko apmulsumu – Ineses Poles jeb IN SEE uzstāšanās!

Markus atzīst, ka šova formāts līdz šim ļoti spēlējies ar cilvēku/dalībnieku likteņiem un tālāk tikuši tikai labākie! Jau šo svētdien mēs visi varēsim just līdzi dalībniekiem, kuri centīsies sevi pierādīt visai Latvijai, ka tieši viņiem ir tas apslēptais faktors!

TOP komentāri

 • Eldars Salvis Ozolinsh
  +3 +3 0

  Eldars Salvis Ozolinsh

  Tad kā īsti ir- Markuss vai tomēr Markus Riva?????
  Attiecīgi ko šokēja- Markusu Rivu vai Marku Rivu?
  Nepiesienos, just gribu zinàt.....
 • Elita
  0 0 0

  Elita

  Pareizi-Markus Riva,tātad šokēja Marku Rivu.Nu tāda fūrija var jebkuru izsist no līdzsvara...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl