“Viņu sauc par čurājošo puisēnu”! Kas kāro Jēkabpils mēra krēslu pēc apvērsuma?

Astoņi Jēkabpils deputāti nolēmuši veikt politisko apvērsumu: pieprasa sasaukt ārkārtas domes sēdi mēra Raivja Ragaiņa (LZP) gāšanai. Dumpinieciskā astotnieka priekšgalā izvirzījies pašreizējais vicemērs Aivars Kraps (GKML), kurš vēlas nomainīt Ragaini mēra krēslā. Jēkabpiliešiem gan spilgtā atmiņā ir Krapa izdarības pilsētas azartspēļu zālē, kur savulaik viņš deputāta godu aptraipīja, čurājot uz grīdas, kā ziņoja aculiecinieki, iespaidīgā alkohola reibumā. Kamēr daļa jēkabpiliešu bažījas, vai Kraps ar šādu reputāciju ir cienīgs būt mērs, tikmēr citi, tai skaitā politikas vērotājs, uzskata, ka apvērsums traktējams kā gāztās varas ar ilggadējo mēru Leonīdu Salceviču (JRP) priekšgalā centieni atgūt ietekmi.

Atpakaļ uz rakstu

34 komentāri

 • Ww
 • Jekabpiliete

  Jekabpiliete

  Es tikai un par Raivi Ragaini vins savu darbu pildija godpratigi. A runajot par Aivaru Krapu varu teikt tikai vienu kauns musu pilsetai par tadu meru. Vajag piketet pret Krapu.
 • Politiskā padauza kristīne

  Politiskā padauza kristīne

  Nav labi, aivariņ, pagātni neatcerēties. Pagātne- tās ir mūsu saknes. Un bez saknēm nekad nebūs ne zaru, ne ziedu, ne augļu.
  Valstsvīram jābūt ar cienīgu stāju, cienīgu runas manieri un uzvedību. Jēkabpilij beidzot tāds bija.
 • Andža

  Andža

  Neesmu ne par ne pret Ragaini, bet esmu pilnīgi pret Krapu. Tās ir intrigas un vēlēšanās par katru cenu tikt pie varas Salceviča rokas puisim jeb čurājošajam vicemēram.
 • IBIS

  IBIS

  Curajosa puisena vieta bus tikkai kakajosais.Vispar jau viens bez otra nepastav! Ka jums tur neiet!
 • Ui ui

  Ui ui

  Ne kauna,ne goda tam mīzējpuisītim.Es jau no valsts būtu aizlaidies ne tik no pilsētas,a kur vēl uz mēra krēslu kandidēt?Un Salcēvičs ar varētu jau iet sēdēt savā ,,godam nopelnītajā,, pensijā un ļaut starādāt jaunajiem.Kā lai kautko maiņa ,ja vecā pendele pa kājām maksās???!!!!Ragaiņa kungs mēs ar visu savu ģimeni esam par jums.Turieties.
 • Ha

  Ha

  Es nesaprotu R.R. rīcību,mēra un pilsētas iedzīvotāju interesēs bija uzzināt vai Bebros tik tiešām asfalts uzklāts kā vajag. Tas taču būtu loģiski uzzināt vai neesam apkrāpti. Bet ar putām uz lūpām aizstāvēja Ošukalnu. Kur tad darbs cilvēku interesēs?
 • Aleksandr Kuriss

  Aleksandr Kuriss

  Par kadiem lidzeklim kraps uzbuveja sev maju un cik izmaksaja vecpilsetas renavacija pec kuras vins saka buvet maju par tualeti stadionu gimnazija par milzigo naudu kur skatas knab sitie divi comi i bija pie valdibas tajos lajkos ka i tagad bet ne tiesi pie pilsetas maka
 • Kaimiņa Kaimiņš

  Kaimiņa Kaimiņš

  Tas slikts, Tas slikts. nu vismaz Aivaram ir nostaja uz to visu seergu. 10+ kazino pilseta! WTF Un nevajag mums Leonida tiltu pa 38M +++
 • Jana

  Jana

  Dabisko vajadzību nokārtošana sabiedriskā vietā uz grīdas citu cilvēku (iespējamo vēlētāju) klātbūtnē smagā reibumā deputātam ir NEPIEŅEMAMA! Šādai rīcībai ir jābūt politiķa karjeras beigām. Par piedošanām nevar būt ne runa, te nav bērnudārzs vai skolnieks, kas apgāzis puķupodu. Politiķim jābūt ar daudz maz nevainojamu reputāciju, nevis ar iesauku "čurājošais puisēns".

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!