“Viņš ir mūsu mīlestība!” Par grupas “Tautumeitas” producentu kļuvis šova “X-faktors” žūrijas loceklis

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Plašāku atpazīstamību grupa “Tautumeitas” guva pēc piedalīšanās šovā “X-faktors”. Pēc šova noslēguma mūziķes karjeru nav beigušas. Tieši pretēji – strādājušas daudz. To apliecina jaunizdotais grupas albums.

Jaunais albums auklēts trīs gadu garumā. Grupas dalībnieces atzīst, ka šis bijis īstais mirklis, lai to izdotu, jo komandai pievienojušies īstie cilvēki. Šovā “X-faktors” iegūta ne tikai pieredze uzstāties publikas priekšā, bet arī tuvi draugi. Viens no žūrijas locekļiem kļuvis par daļu komandas.

Asnate Rancāne
“Tautumeitas” dalībniece

“Šovā esam ieguvušas ne tikai brīnišķīgu mentoru, bet arī mūzikas producentu – tas ir Reinis Sējāns. Mūsu lielā mīlestība!”

Reinis Sējāns stāsta, ka tā bijusi grupas meiteņu iniciatīva viņu uzrunāt turpmākai sadarbībai. Šova “X-faktors” žūrijas loceklis smaidot stāsta, ka šovā meitenes viņu apbūrušas, tāpēc, ilgi nevilcinoties, piekritis turpināt sadarbību.

Reinis Sējāns
Grupas “tautumeitas” producents

“Tas bija tāds lielais jā! Man tas pašam ir interesants izaicinājums. Tas nemaz nav tik vienkārši nesačakarēt to, kas ir tautumeitas un padarīt to tikai jaudīgāku!”

Albuma prezentāciju vērot ieradies kupls skaits atbalstītāju un mīļo cilvēku – meitenes bijušas izvēlējušās, ka pirmo reizi jaunās dziesmas izdziedāt vēlas tuvinieku lokā, tāpēc ieeja noteikta ar ielūgumiem.

Kopumā albumā “Tautumeitas” apkopotas 12 grupas dalībnieču radītas dziesmas ar tautas vārdiem.

Foto

2 komentāri