2 komentāri

Par šiem aktieriem fano var teikt visa Latvija! Seriāls “Viņas melo labāk” atzīts par karstāko vasaras seriālu Latvijā, un tajā piedalīties jeb filmēties vēlētos ikviens. Bet tāda iespēja šoreiz tika piedāvāta tikai “izredzētajiem” cilvēkiem, kuri līdzinās seriāla varoņiem!

Kopumā portālā Skaties.lv pieteicās aptuveni 600 līdzinieku no visas Latvijas, bet aptuveni 50 ieradās uz atlasi, lai pierādītu, ka ir patiešām līdzīgi kādam no “Viņas melo labāk” aktieriem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkursa organizatori atzīst, ka līdzinieku konkursam pieteikušies cilvēki, kuri ne tikai atgādina konkrētos aktierus pēc skata, bet arī pēc uzvedības un rakstura iezīmēm!

Aktieris Andris Bulis kopā ar Bez Tabu komandu metas piedzīvojumā un meklē atnākušo pūlī savus līdzinieku! Rezultātā visi tika atpazīti, un viens no līdziniekiem atzīts par vislīdzīgāko! Kā veicās atlasē, kādas bija tās aizkulises? Skaties Bez Tabu sagatavoto video!

Tiem, kas tiks atzīti par viss līdzīgākajiem “Viņas melo labāk” aktieriem, būs iespēja filmēties kādā no seriāla sērijām!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl