“Viņas melo labāk” zvaigzne Andris Bulis pūlī meklē savus līdziniekus

2 komentāri

Par šiem aktieriem fano var teikt visa Latvija! Seriāls “Viņas melo labāk” atzīts par karstāko vasaras seriālu Latvijā, un tajā piedalīties jeb filmēties vēlētos ikviens. Bet tāda iespēja šoreiz tika piedāvāta tikai “izredzētajiem” cilvēkiem, kuri līdzinās seriāla varoņiem!

Kopumā portālā Skaties.lv pieteicās aptuveni 600 līdzinieku no visas Latvijas, bet aptuveni 50 ieradās uz atlasi, lai pierādītu, ka ir patiešām līdzīgi kādam no “Viņas melo labāk” aktieriem!

Konkursa organizatori atzīst, ka līdzinieku konkursam pieteikušies cilvēki, kuri ne tikai atgādina konkrētos aktierus pēc skata, bet arī pēc uzvedības un rakstura iezīmēm!

Aktieris Andris Bulis kopā ar Bez Tabu komandu metas piedzīvojumā un meklē atnākušo pūlī savus līdzinieku! Rezultātā visi tika atpazīti, un viens no līdziniekiem atzīts par vislīdzīgāko! Kā veicās atlasē, kādas bija tās aizkulises? Skaties Bez Tabu sagatavoto video!

Tiem, kas tiks atzīti par viss līdzīgākajiem “Viņas melo labāk” aktieriem, būs iespēja filmēties kādā no seriāla sērijām!

Foto