”Viņam kreisajā pusē ir asinīm notraipīts nazis, viņš smejas, ka nogalina cilvēkus!” Spoks Valmieras pusē uzdarbojas krogā

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

1 komentārs

Braucot no Valmieras uz Aloju, “Bez Tabu” filmēšanas komanda pirms 16 gadiem pamanīja krogu ”Jautrais spoks”. Aprunājoties ar kroga īpašniekiem, kļuvis skaidrs, ka tā telpās tiešām uzdarbojies spoks, kas sapņos apciemojis arī uzņēmēju meitu.

Par godu “Bez Tabu” 20 gadu jubilejai raidījums atskatās uz spilgtākajiem stāstiem, kas gadu laikā tapuši. Viens no tādiem pavisam noteikti ir par spoka uzdarbošanos Vidzemē.

Filmēšanas komanda krogā iekļuva pa pagalmā esošajām durvīm, jo galvenā ieeja bija aizslēgta. Telpās, izņemot koka figūriņas, nebija neviena apmeklētāja. Pirms 16 gadiem turpat izdevās sastapt arī kroga īpašniekus, kuri ēkā apmetušies uz dzīvi.

Kroga īpašnieks Igors Cibuļaks atklāj, ka pirmo reizi par spokošanās šajā namā izdzirdējis, kārtojot pirkšanas līgumus. Ēka esot piederējusi trīs māsām, kuras namā tā arī nav dzīvojušas. Igors žurnālistiem atklāj, ka ar ceļmalas krogā esošajiem spokiem sadzīvojot labi.

Uzņēmēja nepilngadīgā meita sapņos spoku esot redzējusi vairākkārt.

Alīna
Ģimenes atvase

Viņam kreisajā pusē ir ar asinīm notraipīts nazis. Un soma ar pārējiem nažiem. Spoks smejas, ka viņš nogalina cilvēkus.

Kafejnīcu dažādu iemeslu dēļ nācies slēgt, taču ģimene turpinājusi ēku apdzīvot.