Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

3 komentāri

Jaunās desmitgades hits – tā tiek raksturota jaunā dziedātājas Aijas Andrejevas dziesma “Man ir viss”.

Dziesmas videoklipa prezentācijā komponists Harijs Zariņš atklāj, ka tā ar pārtraukumiem tapa septiņu gadu laikā, jo bija Aijai apsolījis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Harijs Zariņš atklāj, ka šo dziesmu vēlējies rakstīt par mīlestību! Konkrēti šī dziesma ir par sajūtām, kad cilvēks ir iemīlējies, jo, pēc komponista domām, kas gan var būt skaistāks un labāks par šīm sajūtām! Harijs novēl ikvienam ik pa brīdim šīs sajūtas notvert un izjust ikvienam!

Oļegs Andrejevs (Alex)
Grupas “Opus Pro” līderis

Pirmkārt, viņai tā dziesma principā piestāv! Tā ideja, melodija, teksts un viss kopā ir tieši tā, kā viņai domāts! Un kopsummā, man liekas, sanāca diezgan labs materiāls!

Jūnijā komponists un dziesmu tekstu autors Harijs Zariņš svinēja savu sešdesmito dzimšanas dienu! Atzīmējot šo faktu, mūziķis kopā ar draugiem ieplānojis doties koncerttūrē ”Tu un es”. Kā pats atzīst, tā ir vislielākā dāvana, ko vien komponists var vēlēties!

Koncerttūrē, protams, varēs dzirdēt arī Aijas jauno dziesmu “Man ir viss”, bet skatītājus sagaidīs arī daudz citi pārsteigumi!

Harijs Zariņš
Komponists, dziesmu tekstu autors

Ja ir tāda unikāla iespēja savākt kopā tādu zelta sastāvu un ar tādiem briljantiem uz skatuves, tad būtu grēks to neizmantot.

Un es esmu laimīgs, ka viņi dzied manas dziesmas un, kad ir iespēja sarīkot šādu notikumu! Vislielākā dāvana būtu, ja šie koncerti tiktu arī apmeklēti!

Kopumā tūrē paredzēti 14 koncerti visā Latvijā, un tā kā tā norisināsies aptuveni trīs mēnešus, mākslinieku sastāvs katrā koncertā būs citādāks, lai programma būtu krāšņāka!

Noklausies visu dziesmu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl