Ēriks Palkavnieks

Autors: Ēriks Palkavnieks

5 komentāri

Tik tikko ar jokiem sagaidījām 1. aprīli – Vispasaules joku dienu, arī Bez Tabu mīl jokoties un izjokot citus. Gan pirms, gan pēc pirmā aprīļa Bez Tabu piedāvā rubriku ”Izjoko savējo”, kur visiem ir iespēja kopā ar mums izjokot kādu, kurš to jau sen ir pelnījis.

Kristīne ir nolēmusi beidzot izjokot savu vecāko māsu Sarmīti, kura dzimšanas dienu svin tieši pirmajā aprīlī. Sarmīte ir pole fitness trenere – profesionāli nodarbojas ar dejošanu ap stieni, kam ar striptīzu nav nekāda sakara.

Viņai patīk ceļot, un pavisam nesen viņa ir iegādājusies jaunu automašīnu. Tieši šo apstākli mēs arī nolemjam izmantot, jo Sarmīte esot diezgan šerpa un ātrumu mīloša braucēja.

Tādēļ mēs savu kolēģi nolemjam pārģērbt par viltus policistu. Izmantojam mežā atrastu policijas jaku, atstarojošo vesti un parastu ziemas cepuri, pie kuras pielīmējam “Latgalītes” tirgū nopirktu Iekšlietu ministrijas uzšuvi.

Rokā mūsu inspektoram ir koka zizlis vēl no milicijas laikiem, savukārt apbruņojies viņš ir ar profesionālu alkometru, ko mums aizdeva draugi no alcoscan.lv, kā arī ar policijas radaru no vēl citiem draugiem radari.lv. Izskatā pēc īsta policista, taču, lai būtu vēl ticamāk no kolēģa drauga Aleksandra aizlienējam pelēku “Subaru”, kas izskatās uz mata kā policijas netrafarētā mašīna.

Šādā ekipējumā inspektors Raitis sagaida Sarmīti ceļa malā. Kāda ir viņas reakcija uz interesanto pārbaudi, skaties video!

Foto

TOP komentāri

 • Bleida
  +1 +1 0

  Bleida

  Manuprāt izjokošana ar policiju bija pati interesantākā,super ka vissu var tā noorganizētmani gan neviens neizjokoja,bija interesanti ko Bez Tabu izdomās Ceru ka nākamgad arī būs tāda iespēja pieteikties,un izjokot ar viñu palīdzību...
  Esz' piesargies! Varbūt kāds tieši tevi izjokos
 • ..
  +1 +1 0

  ..

  Esz, kāda nozīme matu krāsai??? Cik tas privāti ... nedomāju ... Tu vienkārši jokus nesaproti .. māsa man drosmīga un protu par sevi pasmieties ... No malas visi gudri dirsēji, bet, kad pats nonāktu tādā situācijā , tik gudri un nosodoši nerunātu gan vairs ...
 • Blondīne...
  0 0 0

  Blondīne...

  esz
  Tu esi nelaimīgs cilvēks, ja nemāki par sevi,vai citiem pozitīvi pasmieties... pats izdomā un izdari kautko dzivē,nevis stulbi komentē!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl