Vietā, kur likumu pārkāpa KNAB vadītājs, izmaina braukšanas kārtību

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

6 komentāri

“Bez Tabu” jau vēstīja, ka izdevies iemūžināt, kā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jēkabs Straume, vadot automašīnu, šķērso divas nepārtrauktās līnijas, kā arī nepalaiž gājējus, kuri atradās uz gājēju pārejas.

Straume pārkāpumu izdarījis pērnā gada augustā, izbraucot no KNAB iekšpagalma, kad turpat bijusi “Bez Tabu” filmēšanas komanda.

Pēc sižeta pārraidīšanas salīdzinoši raitā tempā notika plānošanas darbi, lai nepārtrauktās līnijas pie KNAB izbrauktuves aizvāktu. Horizontālais ielas marķējums ticis mainīts, un nu Straume, kā arī citi korupcijas apkarotāji šādus manevrus var veikt bez raizēm.

Dāvis Sirmais
KNAB pārstāvis

Ideāla situācija noteikti būtu, ja šo apstāšanas līniju pirms krustojuma būtu nepieciešams novietot pirms izbrauktuves no biroja, taču, saprotot situāciju, ka tas radītu sarežģījumus vairāku kvartālu garumā, tas noteikti nebūtu ārkārtīgi optimāli.

KNAB birojs atrodas galvaspilsētas centrā, vietā, kur ir spraiga satiksmes plūsma. Līdz šim korupcijas apkarotājiem, lai nokļūtu, piemēram, līdz Brīvības piemineklim, nācās braukt uz Pārdaugavu, lai apgrieztos un brauktu atpakaļ. Pēc veiktajām izmaiņām korupcijas apkarotāji pilsētas centrā, nepārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus, var nokļūt krietni īsākā laika sprīdī.