“Vienā dienā sākas divas sezonas! Kārtīgs rokenrols!” Zinību dienā “Dinamo” iepriecina līdzjutējus

Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

Pievienot komentāru

Rīgas ”Dinamo” Zinību dienā sagādā hokeja svētkus – ”Arēnā Rīga” uzsāk Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu ar uzvaru pār Maskavas ”Spartak”. Klātienē sanākušie 10 tūkstoši fanu un līdzjutēji pie ekrāniem gavilē!

Pirms spēles sastaptais Rīgas ”Dinamo” tehniskais direktors Armands Simsons atzina, ka 2. septembris bija viena no patīkami trauksmainākajām dienām šogad.

Armands Simsons
Rīgas “Dinamo” tehniskais direktors

Vienā dienā tiek atklātas divas sezonas! Mana trešā meita pirmoreiz uzsāk skolas gaitas. Lielās meitas jau zina, kas ir skola. Bija šis viss rokenrols, kas saistīts ar skolu. Dienas laikā spīdēja saulīte. Vēlāk kāds parūpējās, lai bērni neskraida ārā, tāpēc uzlaida virsū lietu. Tagad no lietus var patverties ”Arēnā Rīga”, kur atklāsim 12. KHL sezonu ar Rīgas ”Dinamo” piedalīšanos. Rokenrols ir kārtīgs! Man tas ļoti patīk. Nav mieriņa nevienu brīdi. Pagūsti atskriet uz vienu vietu, kad jāskrien jau uz nākamo. Galvenais, lai līdzjutēji pagūst no Zinības dienas svinībām saskriet arēnā uz kārtīgu, jaudīgu sezonas atklāšanu!

Vairums ”Arēnas Rīga” gaiteņos uzrunāto līdzjutēju skolas vecuma bērnu nenoliedz, ka Zinību dienu labprātāk nosvin, vērojot hokeja maču, daudzi gan piebilst, ka arī skolai nav ne vainas.

Kvēlākie ”Dinamo” fani cer, ka šosezon lāsts beidzot tiks lauzts un mūsu hokejisti pēc daudzu gadu klusēšanas sevi atkal skaļi pieteiks Gagarina kausa izcīņā. Sākums dinamiešiem ir uzteicams: 2. septembrī savu skatītāju priekšā gūta uzvara pagarinājumā (2:1) pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Maskavas ”Spartak” komandu, kuras sastāvā spēlē Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.