“Vieglāk ir nodziedāt visu koncertu nekā būt uz skatuves 5 minūtes!” Ieskaties, kā zvaigznes gatavojas TV3 jubilejas koncertam!

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

31. augustā Jūrmalas koncertzālē notiks TV3 20 gadu jubilejas svinības, kurās muzicēs vairāk nekā 20 Latvijas mākslinieku – gaidāmi dažādi pārsteigumi un patīkamas atkalredzēšanās ar cilvēkiem, kuri no TV aizgājuši, taču bijuši tautās mīlēti. 

Līdz koncertam atlicis pavisam maz, tāpēc notiek aktīvs mēģinājumu process. Dziedātāja Marija Naumova uz skatuves kāpšot, koncerta vadītāju nepieteikta. Tas izlemts, jo māksliniece izpildīs dziesmu, kas sarakstīta tieši par viņu un kalpos kā lielisks pašas pieteikums.

Marija Naumova
dziedātāja

“Dziesmas nosaukums ir “Marijas dziesma”, es esmu ļoti pateicīga Jānim Peteram par šo dziesmu un tekstu, kuru viņš uzrakstīja par mani – par to, kā viņš mani redz un jūt.”

Marija atklāj, ka sākumā domājusi, ka dziesmu neizpildīs, jo esot bijis neērti dziedāt pašai par sevi. Beigu beigās domas mainījusi – tā esot viena no viņas mīļākajām dziesmām no jaunā albuma.

Marija uzskata, ka daudz vieglāk ir nodziedāt visu koncertu nekā kāpt uz skatuves uz vienu dziesmu. Iemesls tam esot fakts, ka koncerta laikā ir iespēja veidot enerģiju ar skatītājiem, taču vienas dziesmas laikā tas esot daudz grūtāk izdarāms.

Arī Jānis Stībelis svētku koncertā klātesošos iepazīstinās ar melodiju no jaunā albuma. Mūziķis tuvojošos koncertu salīdzina ar festivālu, kurš prieku sagādājot arī mūziķiem, jo iespēja visiem muzicēt kopā nemaz neesot bieži.

Koncerta producents Sandis Mohovikovs stāsta, ka uz skatuves spožākie Latvijas mākslinieki – Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Aminata, Linda Leen, Dagamba un vairāki citi.

Tāpat uz skatuves kāps mūziķi, kas slavas saulītē nonākuši pateicoties dalībai dažādos telekanāla projektos. Piemēram, ar priekšnesumu priecēs šova “X-faktors” dalībnieks Arturs Gruzdiņš un grupa Tautumeitas, tāpat arī šova “Izklausies redzēts” uzvarētājs Nauris Brikmanis.

Koncertu vadīs dziedātājs Lauris Reiniks kopā ar TV un radio raidījumu vadītāju Baibu Sipenieci- Gavari. Koncertu kopā abi vadīšot pirmo reizi.

Ja uz koncertu klātienē neizdodas tikt – nav pamata skumt, jo 3. septembrī ikvienam ir iespēja to noskatīties TV3 ekrānos!

Foto

0 Komentāru