Roberts Blass

Autors: Roberts Blass

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju.

1 komentārs

Alus baudīšana tiek uzskatīta par neatņemamu Jāņu sastāvdaļu, kuru mīl baudīt ne tikai ciemiņi, bet arī pati namamāte. Alus ir īstens latviešu dzēriens, bez kura svētki nav iedomājami. 

Tumšais alus vai gaišais alus. Salds vai rūgts. Katrai no mums garšas kārpiņas strādā citādāk un alus garšu nevaram salīdzināt. Vienai garšos medalus, bet otrai rūgtais alus. Kāds tad īsti ir latviešu iecienītais alus, kuru mīlam baudīt Jāņos? Vai alus, kas ieliets no plastmasas pudeles, arī ir baudāms?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz piedāvājam tev ielūkoties nelielā eksperimentā, kur ”Jāņa bērniem” tiek piedāvātas dažāda veida alus šķirnes, gan no skārdenēm, gan no plastmasas pudelēm. Kāds alus ”Jāņa bērniem” garšo vislabāk, nezinot nedz tā nosaukumu, nedz neredzot izskatu, skaties pievienotajā video. Tu būsi pārsteigta par izvēli!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl