2 komentāri

Raidījums Bez tabu: Dzīves smalkumi jautāja padomu mūsu Latvijas boksa šā brīža ringa karalim Mairim Briedim.

Mairim Briedim lielākā daļa ikdienas paiet sporta zālē, tādēļ arī bez īpašiem sirdsapziņas pārmetumiem atļaujas reizēm nobaudīt kādu našķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja gadās nedaudz pieņemties svarā, tad treniņos formu Mairis atgūstot ļoti veikli. Bokseris labprāt parāda Bez tabu: Dzīves smalkumi skatītājiem nelielu vingrinājumu kompleksu, ar kura palīdzību uzturēt sevi vislabākajā formā.

FOTO. Uzzini, kādi ir Maira Brieža piedāvātie vingrinājumi

Protams, rezultāti neizpaliks ar vienu noteikumu, ja vingrinājumi tiek izpildīti regulāri un atkārtoti tik reižu, cik Mairis iesaka!

 

TOP komentāri

  • Dzintra Freimane/ Dīķe /
    0 0 0

    Dzintra Freimane/ Dīķe /

    Labi vingrojumi, bet secība: vēdera presi sākumā, atcelt iegurni beigās. Veselībai labs, bet kā boksā galvu pasargāt no sitieniem, vai Mairis var paskaidrot? Žēl, riskē saslimt ar parkinsonu, alcheimera slimību - no pieredzes un preses.
  • Pielūdzēja

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl