VIDEO! Tavs uzticamais lietussargs! Kā izvēlēties sev piemērotāko?

Komentāri

“Tad, kad lietussargu nepaņem līdzi, noteikti līs lietus!” Diez vai šāds ticējums pastāvēja 1715. gadā Parīzē, bet tieši tad un tura radās pirmais saliekamais lietussargs. Un kas ir Parīzē, ātri vien nonāk arī Latvijā, tādēļ Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs glabā ap pussimtu aizgājušā gada godība kā saules, tā lietussargus!

19. gs pirmajā pusē rodas arī pirmais vīriešu lietussargs, bet par īstu eleganci stiprais dzimums to neuzskatīja! Taču pa īstam lietussargi ikdienā ienāk vien pagājušajā gadsimtā un īpašs lepnums ir pašu mājās ražotie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Laika apstākļiem var pielīdzināt teicienu par bitēm: nekad neko nevar zināt! Ja gadījumā šodien līst, noteikti būs nepieciešams lietussargs! Kādu izvēlēties?

Meklējot savu lietussargu stiliste Žanna Dubska iesaka atrast tādu ar odziņu, lai aksesuārs iekļautos garderobē un ļautu izcelties!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl