VIDEO: režisors Jānis Streičs nosauc paša veidoto filmu TOP 3

Komentāri

Šodien lielā jubileja kinorežisoram Jānim Streičam. Tai par godu raidījums Bez Tabu ir apkopojis 10 pazīstamākās Jāņa Streiča radītās spēlfilmas. Skatītājiem ir bijusi iespēja nobalsot par savu visiecienītāko Streiča filmu. Par absolūto favorīti ir atzīta filma Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Taču interesanti uzzināt, kuras trīs filmas pats režisors liktu uz goda pjedestāla. 

Pirms Līgosvētkiem raidījuma Bez Tabu filmēšanas grupa kopā ar Jāni Streiču viesojās Raiskumā, mājās, kur uzņemta filma Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Jau domājot par režisora gaidāmo jubileju, pavaicājam: ja pēkšņi atrastos Latvijā kāds cilvēks, kurš nezinātu, kas ir Jānis Streičs. Kuras trīs savas filmas režisors ieteiktu noskatīties, lai nezinātājam kļūtu pilnīgi skaidrs, kāda personība ir mūsu šodienas jubilārs?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Režisors pilnībā nešaubījās par divām filmām – Cilvēka bērns un Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Uz “trešo vietu pretendēja” divas filmas – Svešās kaislības un Teātris. Nedaudz padomājot, režisora izvēle bija par labu filmai Teātris.

Video

 

Foto: Jānis Streičs viesojas “Limuzīna mājās” Raiskumā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl