VIDEO: režisors Jānis Streičs nosauc paša veidoto filmu TOP 3

Pievienot komentāru
VIDEO: režisors Jānis Streičs nosauc paša veidoto filmu TOP 3
Fot: F64

Šodien lielā jubileja kinorežisoram Jānim Streičam. Tai par godu raidījums Bez Tabu ir apkopojis 10 pazīstamākās Jāņa Streiča radītās spēlfilmas. Skatītājiem ir bijusi iespēja nobalsot par savu visiecienītāko Streiča filmu. Par absolūto favorīti ir atzīta filma Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Taču interesanti uzzināt, kuras trīs filmas pats režisors liktu uz goda pjedestāla. 

Pirms Līgosvētkiem raidījuma Bez Tabu filmēšanas grupa kopā ar Jāni Streiču viesojās Raiskumā, mājās, kur uzņemta filma Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Jau domājot par režisora gaidāmo jubileju, pavaicājam: ja pēkšņi atrastos Latvijā kāds cilvēks, kurš nezinātu, kas ir Jānis Streičs. Kuras trīs savas filmas režisors ieteiktu noskatīties, lai nezinātājam kļūtu pilnīgi skaidrs, kāda personība ir mūsu šodienas jubilārs?

Režisors pilnībā nešaubījās par divām filmām – Cilvēka bērns un Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Uz “trešo vietu pretendēja” divas filmas – Svešās kaislības un Teātris. Nedaudz padomājot, režisora izvēle bija par labu filmai Teātris.

Video

 

Foto: Jānis Streičs viesojas “Limuzīna mājās” Raiskumā