VIDEO! Mūziķis Guntis Veits izspēlē joku ar Donaldu Trampu!

Komentāri

Grupas ”Credo” solists Guntis Veits koncertu vēlējās uztvert kā jautru svinību ballīti, tādēļ, lai viesus sasmīdinātu, mūziķis izpildot hītu Disnejlenda, visiem zināmajai dziesmai piešķīra “rozīnīti”.

Latvijas spožāko zvaigžņu lielkoncerts – tā trīs vārdos varētu raksturot svinības Arēnā Rīga par godu Mikrofona ierakstu 20. gadu jubilejai! Šo gadu laikā gaviļniekiem izdevies saglabāt tiešām lielu Latvijas zelta mantojumu, jo kopumā izdoti vairāk kā 560 mūzikas albumu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielkoncerta afterpārtijā viesi pārsvarā viens ar otru dalījās atmiņās par kopīgi piedzīvoto un par smieklīgākajiem brīžiem, kas atgadījušies ar viņiem visas sadarbības laikā! Ko spilgtu atceras arī Labvēlīgā tipa solists Fredis! Starp citu, grupa Mikrofona ierakstos izdevusi jau desmit albumu!

Daudzi no māksliniekiem atzīst, ka paši jūtas tā, it kā viņiem pašiem būtu svētki, jo šo gadu laikā ar ierakstu kompāniju izveidojusies īpaša saikne!

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl