Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

1 komentārs

Pagājušā gadā raidījums Bez Tabu ziņoja par meitenīti Amandu, kura Ziemassvētku vecītim ”pasūtījusi” visdažādākās lietas, starp kurām arī banāni un tējkanna.

Popularitāti iemantojušais video tapis kādā dienā, kad Amanda bija apslimusi. Mamma Solvita nebija gaidījusi tik daudz skatījumu. Ievietojusi internetā, lai to redzētu meitenītes krustmāte, kura dzīvo Anglijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad Amanda atkal priecēs televizora un raidījuma skatītājus – viņa piedalās jaunajā šovā “Bez Tabu meklē ĪSTO Ziemassvētku vecīti”! Kas viņai tajā jādara un kā šoreiz viņa visus pārsteigs, skaties jau 25. decembra speciālā svētku raidījumā!

Foto

Četrgadniece Amanda Paula Rukmane dzīvo Inčukalna pagastā un apmeklē bērnudārzu Siguldā. Lai gan no sākuma kautrējas, ātri vien atrod kopīgu valodu ar raidījuma Bez Tabu komandu.

Foto

Kā izrādās, Amanda un raidījuma vadītāja Baiba togad pirmo reizi cepa piparkūkas, tādēļ svinīgais pasākums tiek ieskandināts ar dziesmu.

Pati Amanda visiem Ziemassvētkos novēl visiem piparkūkas.

Video: Bez Tabu ciemojas pie Amandas

Protams, Amandai zem eglītes būs visas kārotās dāvanas, lai gan ūdens, cukurs un banāni Amandai ir pieejami, kad vien vēlas. Mamma priecājas par meitas pieticīgajām Ziemassvētku vēlmēm.

Teju katrs Amandas teikums liek smaidīt.

Video: Amandas sirsnīgā un atklātā saruna ar žurnālisti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl