Video: Makolijs Kalkins ir atkal “Viens pats mājās”!

Maija Kuzņecova

Autors: Maija Kuzņecova

Bez Tabu žurnāliste un digitālā satura redaktore

19 komentāri
Video: Makolijs Kalkins ir atkal “Viens pats mājās”!
Ekrānuzņēmums no video

Jā! Makolijs Kalkins jau atkal ir “Viens pats mājās”, tiesa, nu jau 38 gadu vecumā. “Google” radījuši reklāmu, kurai par pamatu ņemti kadri no visu iemīļotās Ziemassvētku filmas, kas uzņemta 1990. gadā.

Šajā reklāmā Makolijs Kalkins atgriežas astoņu gadu vecumā, kad palicis viens pirms Ziemassvētkiem un centies cīnīties ar “slapjajiem” bandītiem, bet tagad, 2018. gadā, viņam nākusi palīgā “Google” viedierīce, kas atvieglo visas sadzīviskās neērtības.

Jāteic, ka reklāmas radītāji ir krietni piedomājuši pie tā, lai visi kadri tik tiešām būtu tādi kā pirms 28 gadiem!

Latvijā “Viens pats mājās” nu ir ikgadēja tradīcija! Arī poļu Ziemassvētkos ”Viens pats mājās” ir jau ierasta lieta, jo to katru gadu noskatās aptuveni 5 miljoni cilvēku, kas to padara par vienu no skatītākajām pārraidēm visā Polijā.

Cipari ir iespaidīgi, bet arī pagājušajā gadā Latvijā, salīdzinot ar mūsu platuma grādiem, šo filmu noskatījušies pieklājīgs skaits cilvēku – nedaudz vairāk kā 180 tūkstoši.

Pateicoties negaidītajiem milzu panākumiem, ”Viens pats mājās” (jeb ”Home alone”) kļuva par zīmolu visā pasaulē. Kopā ar otro daļu tika noslēgti līgumi par vēl divu filmu, trīs videospēļu, divu galda spēļu un citu atribūtiku veidošanu.

Ielūkojies, kā Kevins izskatījies tālajā 1990. gadā!