VIDEO! Latvijas pēdējā telefona būdiņa – Rīgā! Uzmini kur!

1 komentārs

Pagājušajā gadsimtā visā Latvijā uzstādītas aptuveni 3000 taksofonu kabīnes, taču līdz šai dienai savā oriģinālajā uzstādīšanas vietā atrodas vien tikai Rīgas centrā esošā kabīne.

Telefona būdiņa joprojām gozējas Tērbatas ielā pie Vērmanes dārza. Tā jau vairākus gadus nepilda savu pamatfunkciju, jo tālrunis demontēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd tā apmierina bezvadu interneta izmantotāju vajadzības.

Zanda Šadra, Lattelecom pārstāve

Šī Wi-Fi kabīne ir starp TOP20 vietām Rīgā, kur visaktīvāk izmanto bezvadu internetu. Nākotnē plānojam šo taksofona kabīni pārveidot par vides objektu.

Foto

Kamēr noris plānošana, Rīgas bezpajumtnieki grožus ņem savās rokās. Jau aptuveni 2 gadus, iestājoties tumsai, taksofona kabīnē iekārtojas kāda pusmūža sieviete. Viņas mērķis ir pavisam vienkāršs – izgulēties.

Skaties video un uzzini, kas bezpajumtniecei ir sakāms par Bez Tabu vizīti!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl