VIDEO! Cilvēka reakcija, uzzinot, ka viņam zvana raidījums Bez Tabu!

1 komentārs
VIDEO! Cilvēka reakcija, uzzinot, ka viņam zvana raidījums Bez Tabu!

“Labdien! Jums zvana no TV3 raidījuma Bez Tabu, korespondents Alberts Dinters!” – kāda būtu jūsu reakcija, saņemot šādu zvanu? Kāds cilvēks, kuram Bez Tabu piezvanījis, izklausās, nebūt nav priecīgs…

Raidījums Bez Tabu jau ilgus gadus iztaujā atbildīgās personas, uzņēmumu pārstāvjus un valsts iestādes, lai atbildētu uz skatītāju jautājumiem un palīdzētu viņiem atrisināt šķietami neatrisināmo!

Tikmēr raidījuma Bez Tabu producente Diāna Logina skaidro: “Reakcija ak, Dievs, nudien nav tā skarbākā, ar kādu ikdienā nākas saskarties Bez Tabu žurnālistiem”.

Diāna Logina, Bez Tabu producente:

Ja esi uzņēmējs vai iestādes vadītājs un Tev zvana no Bez Tabu, skaidrs, ka, visticamāk, sistēmā kaut kas nogājis greizi. Taču tā nav traģēdija! Tieši otrādi! Tā ir motivācija procesa kļūdu vai pārpratumu novērst pēc iespējas ātrāk, un piedevām brīnišķīga iespēja izskaidrot tās cēloņus un savu attieksmi patiešām milzīgai auditorijai. Nav jātērē līdzekļi taisnošanās kampaņai, piemēram. Turklāt manī ir cieša ticība savas komandas godprātībai un tam, ka sadarbojoties visām pusēm kopā, mēs padarām pasauli labāku. Novēršam trūkumus un izglītojam iedzīvotājus! Nekautrējamies kliedēt mītus, kas klimst sociālajos tīklos un biedē cilvēkus, piemēram, par HIV inficētiem banāniem un citiem brīnumiem. Bez Tabu savā ziņā darbojas kā tāds meža (lasi – sabiedrības) sanitārs!

Skaties VIDEO! Cilvēka reakcija, ja zvana Bez Tabu :)

1 komentārs