Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

Komentāri

Piparkūkas, pīrāgi, cepetis, pelēkie zirņi… Katram no mums noteikti ir sava īpašā Ziemassvētku garša. Turpmākās piecas dienas, līdz pat pirmajiem Ziemassvētkiem, raidījumā Bez Tabu uzzināsim, ko par savu Ziemassvētku garšu sauc sabiedrībā populāri cilvēki.

Nacionālā teātra aktieris un televīzijas šovu vadītājs Jānis Āmanis nespēj Ziemassvētkus iedomāties bez zivs. Zivij Ziemassvētku galdā jābūt obligāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ raidījuma Bez Tabu pirmajā rubrikas Ziemassvētku garša epizodē – Jāņa Āmaņa darinātās laša maizītes.

Bērnībā Jānim Ziemassvētku galdā allaž bijusi tēta ķertā karpa. Tagad – lasis vai forele, nereti arī paša noķertā. Lai pagatavotu savas īpašās laša maizītes, baltmaizi Jānis vispirms grauzdē, līdz tā kļūst kraukšķīga.

Āmanim, kā visiem aktieriem, Ziemassvētku laikā darāmā ir ļoti daudz, tādēļ ar lielu cepešu gatavošanu neaizraujas. Ziemassvētkus parasti Āmaņu ģimene svin pie vecākiem un vecvecākiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl