Sabīne Svitiņa

Autors: Sabīne Svitiņa

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri
“Vēlos no sirds pateikties svešam vīrietim Liepājā!” Skatītājas vēstule aizkustina
Ieva Lūka / LETA

“Nav par tēmu, bet gribu pateikt PALDIES svešam vīrietim!” Šāda ziņa šodien “iekrita” raidījuma Bez Tabu e-pasta kastītē! Skatītāja Aija iesūtījusi vēstuli, kurā vēlas ar pārraides starpniecību izteikt pateicību cilvēkam, kurš sievietei izlīdzējis!

“Nav par tēmu, bet gribu pateikt PALDIES svešam vīrietim, kurš pirmdienas rītā Liepājā, Malkas ielā (pie frizētavas”Dīva”), apturēja savu vareno apvidus auto, lai palīdzētu kundzītei, kura lēnām ar grūtībām, piepalīdzot nūjai, gāja pa ietvi!”

Raidījums, kā vienmēr, ar lielāko prieku saņem arī šādas ziņas no saviem skatītājiem un vēlas, lai šo pateicību redz pēc iespējas vairāk cilvēku Latvijā un zina, ka pie mums arī notiek labas lietas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl