Sabīne Svitiņa BT

Autors: Sabīne Svitiņa BT

Bez Tabu digitālā satura redaktore. Atbild par raidījuma satura izvietošanu interneta platformās.

Komentāri
“Vēlos no sirds pateikties svešam vīrietim Liepājā!” Skatītājas vēstule aizkustina
Ieva Lūka / LETA

“Nav par tēmu, bet gribu pateikt PALDIES svešam vīrietim!” Šāda ziņa šodien “iekrita” raidījuma Bez Tabu e-pasta kastītē! Skatītāja Aija iesūtījusi vēstuli, kurā vēlas ar pārraides starpniecību izteikt pateicību cilvēkam, kurš sievietei izlīdzējis!

Raidījums, kā vienmēr, ar lielāko prieku saņem arī šādas ziņas no saviem skatītājiem un vēlas, lai šo pateicību redz pēc iespējas vairāk cilvēku Latvijā un zina, ka pie mums arī notiek labas lietas!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl