“Vēlos dzirdēt, ko jaunie talanti pa gadu ir sakrājuši!” Šova “X-faktors” mentori atklāj, ko vēlas redzēt atlasēs

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

0 Komentāru

Jau rudenī pie televīzijas skatītājiem nonāks šova “X-faktors” jaunā sezona. Par to priecājas ne tikai topošie talanti, bet arī mentori, kuri mudina nekautrēties un aizpildīt šova pieteikuma anketu.

Atlasēm aicināti pieteikties muzikālie talanti četrās kategorijās: puiši un meitenes vecumā no 16 līdz 25 gadiem, 25+ gadi un vokālās grupas. Pēc ”X Faktora” noteikumiem, katrai šai kategorijai tiek iedalīts mentors – kāds no žūrijas dalībniekiem: Aija Auškāpa, Intars Busulis, Reinis Sējāns vai Marats Ogļezņevs. Pagaidām gan tas vēl nav zināms, taču pavisam skaidrs ir fakts, ka arī šova ceturtajā sezonā tiksimies ar jau iemīļoto žūrijas četrinieku!

Lai arī ilgas pēc skatuves, koncertiem un sociālās dzīves ir lielas, mentori lieki laiku netērējuši un turpinājuši radoši izpausties arī pandēmijas laikā.

Intars Busulis
šova “X-faktors” mentors

Ar Reini mēs bijām tikušies radošajās nometnēs. “Bujānam” iznāca arī jauna dziesma, kas jau bija atskaites punkts, ka kaut kam ir jābūt!

Krēslu izaicinājumi un fināla raidījumi norisināsies tiešraidē – pagaidām gan nav zināms, vai arī skatītāji varēs sekot līdzi šovam klātienē!

Aija Auškāpa
šova “X-faktors” mentore

Es ļoti gaidu pirmās atlases, kad varēs dzirdēt, ko gada laikā ir sakrājuši jaunie dziedātāji. Es ļoti ceru, ka daudzi būs saņēmuši drosmi – atnāks un pieteiksies!

Krēslu izaicinājumi un fināla raidījumi norisināsies tiešraidē – pagaidām gan nav zināms, vai arī skatītāji varēs sekot līdzi šovam klātienē!

Marats Ogļezņevs
šova “X-faktors” mentors

Prieks, ka notiek kustība, jo mūzikas lauciņā tagad ir vien tik, cik paši izdarām, bet koncertu ļoti pietrūkst.

Mūziķis Marats Ogļezņevs uzskata, ka pats galvenais nosacījums būtu labi dziedāt, taču viņam ļoti patīk, ja jaunie talanti dzied savas dziesmas un ir definējuši savu vīziju par to, kāds mākslinieks vēlas būt.

Reinis Sējāns
šova “X-faktors” mentors

Es ļoti ceru, ka būs skatītāji, bet to mēs redzēsim. Bet noteikti ir patīkams satraukums, patīkamas vibrācijas!

0 Komentāru