Vecāki, atveriet makus! Zināms, kādas rotaļlietas bērniem būs topā šogad!

Diāna Logina

Autors: Diāna Logina

Bez Tabu raidījuma producente. Atbild par Bez Tabu saturu un komandas darbu.

0 Komentāru

Londonā katru gadu janvārī norisinās starptautiskais rotaļlietu gadatirgus, kas spilgti iezīmē nākamā gada tendences spēļu pasaulē. Lai gan mantas zem eglītes būs jāliek vien pēc 11 mēnešiem, rotaļlietu industrija šim notikumam sāk gatavoties jau tagad!

Šogad eksperti pārliecināti, ka joprojām modē būs klasika, piemēram, vilcienu modelīši. Tāpat savu uzvaras gājienu turpinās kolekcionējamās rotaļlietas, proti, dažādas mantas, kur, nopērkot vienu, apetīte tikai rodas. Spilgtākais piemērs ir LOL pārsteiguma bumbas. Pārdevēji pārliecināti, ka tās šogad vēl noteikti būs topā.

Aizvien pieprasītāks un daudzveidīgāks būšot “Slaims” – želejveidīga masa, ko bērni atzinuši par ļoti aizraujošu spēļmantu. Vecākiem gan tā bieži vien uzdzen šausmas ķēpīguma dēļ. Taču “slaima” pusē nostājušies arī mediķi, sakot, ka sīkās motorikas attīstīšanai tas nākot tikai par labu.

Katru gadu Londonā šīs izstādes ietvaros norisinās konkurss, kurā tiek noskaidrotas visperspektīvākās rotaļlietas. Šogad “zvaigznes” gods pienākas robotam – “Artie 3000”. Tas varot būt bērnam gan skolotājs, gan spēļu biedrs, atkarībā no iestatītā režīma.

Londonas rotaļlietu industrijas gadatirgu izstādi noteikti varētu dēvēt par bērnu paradīzi, jo šurp savas rotaļlietas atveduši vairāk nekā 280 ražotāju un tirgotāju. Neviens neuzņemas prognozēt, kā būs nākamgad, kad Lielbritānija vairs nebūs Eiropas Savienības sastāvā.

 

0 Komentāru