Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

Komentāri

Ķelnes centrā izvietotas pāris reklāmas, kas vēsta par Pasaules čempionātu hokejā, taču uzrunātie vietējie, pat stāvot tām blakus, to nemin kā lielāko notikumu.

Lanxess arēna atrodas vien pāris pieturu attālumā no pilsētas centra. Tā atklāta 1998. gadā, ir lielākā kontinentālajā Eiropā, un vietējās hokeja komandas “Ķelnes haizivis” mājvieta.

Klātienē hokeja maču varot vērot pat 18,5 tūkstoši skatītāju. Viena no arēnas īpatnībām – tajā izbūvētas līdzjutēju stāvvietas. Arēnas augstākajās tribīnēs sēdošajiem jārēķinās, ka būs grūti saskatīt hokejistu numurus uz krekliem.

Lanxess arēna labi zināma bijušajam Latvijas hokeja izlases spēlētājam un arī kapteinim Herbertam Vasiļjevam. Viņš šogad darbosies kameras otrā pusē – būs viens no hokeja komentētājiem.

Tā pat spēles šogad klātienē vēros arī bijušais Latvijas hokeja izlases treneris Haralds Vasiļjevs. “Ja tu neesi gatavs uz pirmo spēli, vai tu būsi gatavs uz pēdējo? Es ceru uz labu sākumu un labām beigām,” tā dienu pirms čempionāta Haralds Vasiļjevs.

Foto

Lasi vēl