Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

Komentāri

Gan sabiedrībā pazīstamas ģimenes ar bērniem, gan uzņēmēji pulcējušies VEF kvartāla kamerzālē, lai uzzinātu, kuras vietas Latvijā ir visdraudzīgākās ģimenēm ar bērniem.

Projekta autore ir televīzijas raidījumu vadītāja, portāla Babyroom.lv idejas autore Anna Rozīte. Kad pirms sešiem gadiem, kopā ar projekta līdzautorēm gaidīja mazuļus, raizējās, ka nu vairs nevarēs apmeklēt vietas, kuras bija iecienījušas, kad bērnu vēl nebija, jo, iespējams, ar mazajām atvasēm nebūs gaidītas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tālab, lai, atvieglotu arī citu vecāku pūliņus, kur var atpūsties kopā ar bērniem, sešu gadu laikā apkopoja vietas, kas ir ģimenēm draudzīgas. Izrādās, tādu vietu ir daudz, vairāk ka trīs simti. Bija grūti izvēlēties, kuras īpaši godināt.  Balvas pasniedz piecās nominācijās.

Draudzīgākās atpūtas vietas balva tiek izklaides centram “Bolero”, bet pārējo 4 nomināciju laureāti ir šādi:

Māmiņu klubs – kā “Draudzīgākais pakalpojumu sniedzējs”, Latvijas Nacionālā bibliotēka – “Draudzīgākais mākslas vai kultūras uzņēmums”, restorāns “Chocolate & Pepper”- “Draudzīgākais ēdināšanas uzņēmums” un atpūtas un sporta komplekss “Dzintarkrasts” – “Draudzīgākais tūrisma uzņēmums”.

Izvērtējot, kuri būs laureāti, tika ņemti vērā vairāki faktori, galvenie: vai ir iespējams iekļūt ar bērnu ratiņiem, vai ir zīdaini pārtinamais galdiņš, vai ir vieta, kur mazuli ir pabarot.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl