Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

Komentāri

Gan sabiedrībā pazīstamas ģimenes ar bērniem, gan uzņēmēji pulcējušies VEF kvartāla kamerzālē, lai uzzinātu, kuras vietas Latvijā ir visdraudzīgākās ģimenēm ar bērniem.

Projekta autore ir televīzijas raidījumu vadītāja, portāla Babyroom.lv idejas autore Anna Rozīte. Kad pirms sešiem gadiem, kopā ar projekta līdzautorēm gaidīja mazuļus, raizējās, ka nu vairs nevarēs apmeklēt vietas, kuras bija iecienījušas, kad bērnu vēl nebija, jo, iespējams, ar mazajām atvasēm nebūs gaidītas.

Tālab, lai, atvieglotu arī citu vecāku pūliņus, kur var atpūsties kopā ar bērniem, sešu gadu laikā apkopoja vietas, kas ir ģimenēm draudzīgas. Izrādās, tādu vietu ir daudz, vairāk ka trīs simti. Bija grūti izvēlēties, kuras īpaši godināt.  Balvas pasniedz piecās nominācijās.

Draudzīgākās atpūtas vietas balva tiek izklaides centram “Bolero”, bet pārējo 4 nomināciju laureāti ir šādi:

Māmiņu klubs – kā “Draudzīgākais pakalpojumu sniedzējs”, Latvijas Nacionālā bibliotēka – “Draudzīgākais mākslas vai kultūras uzņēmums”, restorāns “Chocolate & Pepper”- “Draudzīgākais ēdināšanas uzņēmums” un atpūtas un sporta komplekss “Dzintarkrasts” – “Draudzīgākais tūrisma uzņēmums”.

Izvērtējot, kuri būs laureāti, tika ņemti vērā vairāki faktori, galvenie: vai ir iespējams iekļūt ar bērnu ratiņiem, vai ir zīdaini pārtinamais galdiņš, vai ir vieta, kur mazuli ir pabarot.

Lasi vēl